Knīpas un Knauķi

Knīpas un knauķi. Zaķīša sapnis

Alt
CD 7,00 €

+ VISU DZIESMU INSTRUMENTĀLIE PAVADĪJUMI

Edīte Putniņa: „Zaķīša sapnis ir nekad neļaut apstāties radošiem meklējumiem un mēs par tiem vienmēr priecājamies, šoreiz kopā ar mūsu dziesmu aranžējumu veidotāju un komponistu Jāni Ķirsi. Mēs priecājamies un kopā sapņojam, ļaujot dziesmās satikties īsti orķestrāliem skanējumiem un pat muzikālajiem gadsimtiem!”

Vijoles partijas spēlē Agnese Kanniņa (6.)

Aranžējumu autors Jānis Ķirsis

Dziesmas ieskaņotas skaņu ierakstu studijā “FRAMEST Studio”, skaņu režisors Jānis ĶirsisRīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija „Knīpas un Knauķi” ir priecīgi doties pie bērniem un vecākiem, mūzikas skolotājiem un auklītēm ar jaunu dziesmu kamoliņu, ko tie saritinājuši albumā „Zaķīša sapnis”. Albumā iekļautas jau agrāk speciāli Knīpām rakstītas dziesmas, Vitas Siliņas agrāk nepublicētas dziesmas, kā arī vokālās studijas vadītāju Edītes Putniņas, Jonitas Štomas un Sanitas Sējānes sarakstītās dziesmas.

Kā jau tas ieraksts arī iepriekšējos Knīpu un Knauķu ierakstu albumos, arī šoreiz albumā atrodami gan visu dziesmu teksti, gan dziesmu instrumentālie pavadījumi, kas ir īpaši noderīgi mūzikas pasniedzējiem bērnu dārzos un skolās. 

Kods:
2915072
Izdots: 15.11.2013
1. Zaķīša sapnis - Bezdelīgas
2. Esmu ķipars brašs - Cīrulīši
3. Ābolīši krīt - Žubītes
4. Pie kaziņas ragainītes - Irbītes
5. Eglīte grib rotiņas - Cālīši
6. Ziemassvētku princese - Strazdiņi
7. Pavasara ziediņi - Mazputniņi
8. Pienenītes pūku bērni - Vālodzītes
9. Lietutiņš - Zvirbulīši
10. Lellītes vārda diena - Cīrulīši
11. Kaķēns kamoliņu tin - Ķīvītes
12. Dziesmiņa māmiņai - Cielaviņas
13. Mūsu māmiņas - Bezdelīgas
14. Reiz Ziemassvētkos - Zīlītes