Raimonds Pauls

20 populāru dziesmu instrumentālie pavadījumi

Alt
CD 6,59 €

CD Albumā iekļauti vairāki tā saucamie „karaoke” pavadījumi, kuri veidoti par pamatu ņemot dziesmu oriģinālās versija. Dažu dziesmu pavadījumos iedziedātas arī piedziedājuma melodijas ar tekstu.

Daļa ierakstu ir no oriģinālo izpildītāju ierakstiem, kā piemēram „Kūko, kūko dzeguzīte” un „cāļus skaita rudenī” ir tās pašas versijas, kuras izpilda Normunds Rutulis.  Dziesmas „baltā dziesma” pavadījums ir oriģinālais ieraksts, kurš tika ierakstīts izrādei „Leģenda par Zaļo Jumpravu”. Dziesmas „Laternu stundā” pavadījums savulaik tika speciāli veidots šīs dziesmas angļu versijai, kuru iedziedāja Sonja Bishop., savukārt dziesmas „Vētra nāk” instrumentālais pavadījums ir oriģinālais Antras Stafeckas versijas ieraksts tāpat kā dziesmas „Rasa” versija, kura savulaik tika gatavota tieši Ancei Krauzei.. Pavadījumus producējuši dažādi producenti un tikai dažos no tiem piedalījies arī pats Maestro., kā piemēram „Kūko, kūko dzeguzīte” un „Rasa”.

CD iespējams iegādāties gan atsevišķi, gan kopā ar jauno nošu grāmatu „Raimonda Paula 100 populārākās un jaunākās dziesmas”. Tā jums būs nepieciešama, lai iemācītos dziesmu melodijas un tekstus.

Visu dziesmu mūzikas autors: Raimonds Pauls

Dziesmu tekstus un notis meklējiet jaunajā grāmatā „Raimonds Pauls. 100 populārākās un jaunākās dziesmas” 

Kods:
2915142
Izdots: 14.01.2014
1. Viss nāk un aiziet tālumā
2. Muļķe sirds
3. Cāļus skaita rudenī
4. Genoveva
5. Dāvāja Māriņa meitiņai mūžiņu
6. Mēmā dziesma (Tava balss)
7. Par pēdējo lapu
8. Rasa
9. Par to (Raudāja māte)
10. Somu pirts
11. Tā es tevi mīlēšu
12. Zilie lini
13. Trīs lietas
14. Trīs runči
15. Trīs vīri
16. Kūko, kūko dzeguzīte
17. Zilais karbunkuls
18. Baltā dziesma
19. Laternu stundā
20. Vētra nāk