Alt
CD 6,59 €

Albums ierakstīts vienā elpas vilcienā Latvijas radio 1. studijā ar Steinway & Sons klavierēm.  Ierakstīja, miksēja un skaņas gala apstrādi veica studijas producents Pāvels Mališkins.  

Pianists un komponists Toms Juhņevičs ir viens no tās Talsu mūziķu paaudzes (Intars Busulis, Linda Leen, Raimonds Tigulis, Jānis Stībelis u.c.), kuri gandrīz vienlaicīgi guvuši atzinību Latvijā un ir mācījies Talsu mūzikas skolā, turpinot mācības Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Studējis Latvijas Mūzikas akadēmijā. Papildinājis zināšanas pie Džuliarda skolas (Juilliardschool NY), Anglijas karaliskās mūzikas akadēmijas, kā arī Parīzes un Maskavas konservatoriju pasniedzējiem. Toms ir vairāku klasikas un džeza mūzikas pianistu konkursu laureāts. Sarakstījis vairākas pop dziesmas, kā arī mūziku teātrim un TV pārraidēm.  

Toma Juhņeviča debijas albums „Domas/Thoughts” nāca klajā 2010.gadā un tajā komponista dziesmas un instrumentālās kompozīcijas izpildīja Intars Busulis, Juris Lisenko, Ozols, Gints Pabērzs, Rihards Zaļupe un Staņislavs Judins. 2012.gadā klajā nāca Toma kopdarbs ar dzejnieku un aktieri Andri Buli, dzejas un mūzikas izdevums „Pieturas”. 

Albuma izdevējs ir Izdevniecība MicRec. Palīdzīgu roku albuma tapšanā sniedz  informatīvi izklaidējošs interneta medijs TVNET, radiostacija Rīga Radio, draudzīgākais no sociālajiem interneta portāliem Draugiem.lv, mūzikas žurnāls Figaro un tipogrāfija Dardedze Hologrāfija.

Albuma noformējumu veidojis Artūrs Tigulis. Fotografēja Artūrs Pavlovs.

Kods:
2950362
Izdots: 09.09.2013
1. Fight
2. My Prayer
3. Dodge To Dodo
4. Intro
5. I'm In Love With You
6. Farafara
7. Night (Winter Night In Stockholm)