Alt
CD 8,52 €

Toms stāsta, ka “pats klausos šo disku, kad jūtos noguris no visa, kas man apkārt un tas man palīdz sakopot manas domas, nomierina un palīdz man atkal būt man pašam.
Ierakstā piedalījušies tādi latviešu mūziķi kā Intars Busulis, vokālās grupas „Cosmos” dziedātājs Juris Lisenko, reperis Ozols, saksofonists Gints Pabērzs, bundzinieks Rihards Zaļupe un basģitārists Staņislavs Judins. Albums ierakstīts sadarbībā ar ierakstu skaņu režisoriem Armandu Treilihu, Pāvelu Mališkinu un Gati Zaķi.
Diska izdevējs ir Izdevniecība MicRec, kas līdz šim strādāja tikai pārstāvot autorus un popularizējot viņu darbus.
Pianists un komponists Toms Juhņevičs ir mācījies gan Talsu mūzikas skolā, gan Emīla Dārziņa mūzikas skolā, gan Latvijas Mūzikas akadēmijā. Papildinājis zināšanas pie pasniedzējiem no Džiliarda skolas, Anglijas karaliskās mūzikas akadēmijas, kā arī Parīzes un Maskavas konservatorijām. Kļuvis par laureātu klasiskās un džeza mūzikas pianistu konkursos. Sarakstījis vairākas radio top1 dziesmas tādiem izpildītājiem kā Intars Busulis un vokālā grupa Cosmos. 2012.gada janvārī Toms uzsāks mācības prestižākajā ASV mūsdienu mūzikas skolā Berklee college of music, kur apgūs mūsdienu un filmu mūzikas kompozīciju, kā arī mūzikas producēšanu. Šobrīd beidzis komponēt mūziklu ''Sārtās buras'' pēc A.Grīna stāsta motīviem , kuru sarakstījis N.Beļskis.

Kods:
2914492
Izdots: 18.09.2010
1. Intro
2. Thoughts
3. Sometimes
4. Rīts
5. Manas Domas
6. Feel
7. Autumn Day
8. Emotion