Dzeguzīte

Lidojums ar gaisa balonu

Alt
CD 8,99 €

Albumā ir arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un visu dziesmu teksti. 

Bērnu vokālās popgrupas „Dzeguzīte” dziesmu albums „Lidojums ar gaisa balonu”, kurā iekļautas piecpadsmit pilnīgi jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. 

Guntars Račs: „Es ļoti priecājos par šo darbu un esmu bezgala gandarīts par iespēju strādāt ar Maestro un rakstīt dziesmas „Dzeguzītei”. Mūsu sadarbība savulaik tieši ar to arī sākās. Tagad mani nepamet līdzīgas sajūtas kā toreiz, kad radījām dziesmas, no kurām vairākas jau kļuvušas par šī žanra klasiku un kuras dzied kā mazi, tā lieli. Šķiet, ka mums ir vēlreiz izdevies radīt 15 dziesmas, kuras darīs bērnu un viņu vecāku dzīvi krāsaināku. Paralēli šim albumam gatavojam arī apjomīgu nošu izdevumu, kurā būs atrodamas mūsu, kopīgi ar Maestro rakstītaš dziesmas, tostarp arī visas šajā albumā atrodamās. Un fakts, ka albumā būs pieejami arī dziesmu instrumentālie pavadījumi, darīs daudzu vokālo pedagogu dzīvi vienkāršāku.” 
Albumu producējis pats Maestro Raimonds Pauls, piedaloties bundziniekam Mārim Briežkalnam un skaņu inženierim Mārim Lācim. Ierakstīts un miksēts Latvijas Radio studijā. 
 

Kods:
2915002
Izdots: 23.03.2013
1. Lidojums ar gaisa balonu
2. Pieneņpūka
3. Pūpēdis
4. Zip - Zip
5. Banāns
6. Rausis
7. Jampadracis
8. Esi, kas vēlies būt!
9. Peļķu karalis (Kažoks)
10. Mēs neapstāsimies
11. Kāpsim kokā
12. Zebra
13. Mieru, tikai mieru
14. Vecais burvis
15. Vēja krāsa