Uldis Stabulnieks

Es mīlu dzīvi skaisto

Alt
CD 6,59 €

Iznācis šoruden mūs atstājušā komponista un izpildītāja Ulda Stabulnieka albums “Es mīlu dzīvi skaisto”. Tajā iekļautas dziesmas, kas 2006. un 2007. gadā fiksētas Latvijas Radio studijā, būtībā Ulda pēdējie ieskaņojumi. Vairumā gadījumu šie skaņdarbi agrāk ierakstos nav bijuši pieejami. 

Guntars Račs šo albumu piesaka ar vārdiem: “Atklāti runājot, neesam pārliecināti, vai pats Uldis savā latviskajā pamatīgumā šādu izdevumu būtu akceptējis – ierakstus viņš veicis vienatnē iespēlējot visus instrumentus, un vairāk domājot par tiem kā par uzmetumiem, ko kādreiz varētu novest līdz galam ar plašāku mūziķu sastāvu un noslīpētāku skanējumu.

Taču, uzzinot par šo unikālo materiālu un to noklausoties, sapratām, ka šobrīd, kad labi zinām – šie ieraksti vairs nekad netiks “pabeigti”, - to izdot ir mūsu pienākums. Pienākums un draudzības, cieņas un pateicības apliecinājums Uldim un viņa dzīves mīlestībai, no kuras arī dzimušas te dzirdamās dziesmas. Iespējams, ka mirkļa pirmreizīguma emocionalitātē un patiesumā šie ieskaņojumi ir pat dzīvāki un uzrunājošāki nekā varētu skanēt rūpīgi producētās versijās.”

SKU:
2914962
Izdots: 24.10.2012
1. Es mīlu dzīvi skaisto
2. Kā ūdens nemitīgs
3. Mazs putniņš
4. Melodija
5. Mežs
6. Par tramvaja sliedēm
7. Sieru dziesmiņa, dziedama ap Jāņiem
8. Tango
9. Variācija #1 (par Jāņa Sudrabkalna tēmu "Tāls vakars")
10. Variācija #2 (par Jāņa Sudrabkalna tēmu "Tāls vakars")
11. Variācija #3 (par Jāņa Sudrabkalna tēmu "Tāls vakars")
12. Variācija #4 (par Jāņa Sudrabkalna tēmu "Tāls vakars")
13. Variācija #5 (par Jāņa Sudrabkalna tēmu "Tāls vakars")
14. Vecā, sirmā Rīga
15. Zviedru vārtu romance
16. Kāds smilšu graudiņš