Alt

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums „[Ie]vērojot klusumu” un tā risināsies no 27. janvāra līdz 7. februārim.

„Liela un pompoza lielkoncerta vietā šogad esam iecerējuši doties ceļojumā pa Latviju, kur koncertu apmeklētāji tiks aicināti gan kopīgi ar Mārtiņa draugiem vienoties dziesmās, gan ieklausīties viņa rakstītajās dzejas rindās, noskatīties Arvīda Krieva dokumentālo filmu „Dzīve kā košums”, atcerēties ar Mārtiņu kopā piedzīvotus notikumus un vienkārši pabūt kopā”, stāsta Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāja Maija Kalniņa. Dažādu pasākumu sērija notiks desmit dienas - no 27.janvāra, dienas, kad Mārtiņu zaudējām līdz viņa dzimšanas dienai - 7.februārim.

Mārtiņam veltītais pasākumu cikls iesāksies kinoteātrī KSUNS, kurā tiks atvērta Mārtiņa labāko dziesmu nošu grāmata - apjomīgs 200 lpp darbs, kurā atlasītas un klavierēm un ģitārai aranžētas Mārtiņa populārākās dziesmas. Grāmatu sastādījis tuvs Mārtiņa Freimaņa draugs un grupas Tumsa taustiņistrumentālists Normunds Kalniņš un, to izdod MicrecPubishing sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu.Pēc grāmatas atvēršanas kinoteātrī tiks demonstrēts arī grupas „Tumsa” 13.gadu jubilejas koncerts.

„[Ie]vērojot klusumu” tikšanās un akustiski koncerti notiks Ādažos, Jēkabpilī, Madonā, Valmierā, Siguldā, Ogrē un Skrundā – katrā no tiem tiks demonstrēta Arvīda Krieva dokumentālā filma „Dzīve kā košums” par Mārtiņu Freimani un grupu Tumsa, uzstāsies Mārtiņa tuvākie draugi, būs arī Freimaņa fotogrāfiju izstāde un viņa dzejas lasījumi.Katrā no pilsētām izpildīt Mārtiņa mūziku aicināti arī vietējie mākslinieki.

Koncertu sērija noslēgsies 7. Februārī, Mārtiņa dzimšanas dienā, ar vērienīgām svinībām Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kurā uzstāsies gan grupa „Tumsa”, gan visi Freimaņa draugi - Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters, Emīls Balcers, Emīls Dreiblats, Olga Rajecka, Māra Upmane – Holšteina, Aija Andrejeva, grupas Putnu Balle, PeR, Blitze, The Capybaras, Crazy Dolls, Tumsas vijolnieces un citi.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tīklā un http://www.bilesuparadize.lv Katra nopirktā biļete ir ziedojums Mārtiņa Freimaņa fondam.

Informācija par fonda darbību atrodama mājaslapā http://www.mff.lv

Alt

Pērnā gada nogalē leģendārās latviešu rokgrupas Līvi līderis un dziesmu autors Ainars Virga publicēja savu jauno dziesmu "Es nevaru bez tevis dzīvot", kura tika ierakstīta piedaloties grupas „Dzelzs vilks” bundziniekam Mārcim Jundzim. Tagad, sākot jaunu gadu, Ainars piedāvā jaunu dziesmu ar zīmīgu nosaukumu "Sāc visu no jauna". Šī ir viena no retajām dziesmām, kurām Ainars ir rakstījis gan mūziku, gan tekstu, un tas ir stāsts par kādu personisku attiecību beigām. Un beigas, kā zināms, ir arī kaut kā jauna sākums. Dziesmas tekstam sekot līdzi iespējams dziesmas speciālajā video versijā, kas publicēta MicRec pficiālajā YouTube kanālā. 

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar producentu Artūru Palkeviču Rīgā, studijā „Sound Division” . Bungu partiju iespēlējis Virga Hard Orchestra bundzinieks Edgars Šmiukšis. Ierakstā piedalās arī ģitārists Andrejs Meļņikovs. Papildus vokālu ierakstījis arī Ainara dziesmu cienītājs un dziedātājs Jānis Buķelis. Dziesmas Mp3 lejupielādējams portālā Doremi.lv.

Ainars Virga: „Šo dziesmu rakstot, es daudz ietekmējos no Dave Matthews Band un tā veida kādā viņš raksta mūziku un pauž savu stāstu. Tikai šis ir mans stāsts.”

Foto: Jānis Deinats

Alt

Mūziķis Lauris Reiniks, kurš nesen ar lieliem panākumiem aizvadīja savu krāšņo Ziemassvētku koncertšovu Arēnā Rīga, gada nogalē ir saņēmis patīkamas ziņas arī no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. Viņa komponētās dziesmas “Sirds Sadeg Neparasti” lietuviešu un igauņu versijas ir iekļuvušas gada populārāko dziesmu augšgalā kaimiņvalstu radiostacijās. 

Lietuviešu versija “Širdis Sudegus Tyliai”, kuras video klips divu mēnešu laikā sasniedza vairāk kā 1 miljonu skatījumu interneta vietnē YouTube, ir ierindojusies 5. vietā gada Top100 populārajā lietuvas komercradio“Radiocentras”. Interesanti, ka gada populārāko dziesmu augšgalā ir tikai viena dziesma lietuviešu valodā, un to izpilda latvietis. 5 populārāko dziesmu vidū ir tādi izpildītāji kā Robijs Viljamss, Kriss Brauns un Rihanna, bet Laura fani no Lietuvas priecājas, ka mūziķis ir izkonkurējis gan pašmāju mūziķus, gan pasaules megahitu “Gangnam Style”, kurš ir atrodams 32. vietā.

http://rc.lt/dienorasciai/irasas/2012-m-radiocentro-top-100

Arī Igaunijā ikgadējā gada aptaujā radio stacijā “Elmar”, kur skaņdarbus vērtē gan eksperti, gan klausītāji, dziesmas igauņu versija “Süda vaikselt närbub” ierindojās augstajā 5. vietā. Topa augšgalā atrodami šobrīd aktuālākie Igaunijas mākslinieki, tādi kā Shanon, Pohja-Tallinn, bet 1.vietu ieguva Otts Leplands ar dziesmu “Kuula”, kas pērn veiksmīgi pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Aptaujas noslēguma radījumā vadītāji neslēpa pārsteigumu un prieku, ka jau ar trešo dziesmu latviešu dziedātājam ir izdevies iekarot igauņu klausītāju sirdis un nokļūt tik augstu gada vērtējumā, izkonkurējot pašmāju hitus. Iepriekš Igaunijā ar panākumiem startēja “Es skrienu” un “Pasakā” versijas – “Ma jooksen” un “Linnamuinasjutt”.
http://www.elmar.ee/index.php?pid=4&lang=1&nid=644

“Es esmu ārkārtīgi priecīgs par šo faktu un pateicīgs saviem klausītājiem Igaunijā un Lietuvā. “Sirds sadeg neparasti” pirms 10 gadiem ieguva visas lielākās mūzikas balvas Latvijā, bet nu tā ir pierādījusi, ka mūzikai nav valodas un ja tā ir laba dziesma, tā uzrunās un aizkustinās klausītājus jebkura valodā. Un man joprojām ir nedaudz nereāla sajūta, kad koncertos Igaunijā un Lietuvā publika dzied manām dziesmām līdzi un uztver tās kā savējās. Tā ir fantastiska sajūta”, atzīst Lauris.

Šobrīd Lauris Reiniks atpūšas pēc muzikāli saspringtās gada nogales un apsver iespēju drīzumā atgriezties TV ekrānos šova vadītāja lomā.

Videoklipi.

Širdis Sudegus Tyliai

Süda vaikselt närbub

Alt

Šo svētdien, 25. februārī, aicinām ģimenes apmeklēt Ķīpsalas izstāžu zāli, kur plkst. 11:15, Grāmatu izstādi ar skaitāmpantiem un jautru rīta rosmi ieskandinās bērnudārza “Zeltābele” bērni. 

Zeltābele ir no pasakas. Un pasaka ir grāmatā. Tāpēc esam pagodināti piedalīties grāmatu svētkos Ķīpsalā. Grāmata ir universāla, tajā ir viss: jūtas un sajūtas, stāsti un dzejoļi, bildes un burti, bailes un sajūsma, prāts un neprāts. To visu tad arī mazie zeltābolīši stundas garumā mēģinās īstenot uz skatuves. 

Mēs daudz lasām un tāpēc mums ir ko teikt. Dzejoļus mēs skaitām kopā ar pirkstiņspēlēm, pasakas rādām kustīgajās bildēs, dziedam un, kad apnīk sēdēt uz vietas, tad uzdancojam. Tādi mēs esam – raibi rūtaini. Mums patīk ampelēties un labprāt aicinām arī klausītājus un skatītājus pulkā. Uzcepsim kukuļus, saskaitīsim dālderus, stādīsim pupas un beigās - uz tirdziņu, uz tirdziņu. Tikai vajag zirdziņu,” tā par savu priekšnesumu saka paši bērnudārza dalībnieki. 

Bērni priekšnesumā “Skaitu, skaitu, dziedu dziedu”  izpildīs un rotaļās iesaistīs dziesmas no iznākušā mūzikas albuma “Zeltābele”, kurā bērnudāra audzēkņi kopā ar solistiem – Rūtu Dūdumu un Raimondu Bramani, kā arī atraktīvo “knīpu un knauķu” balsi Eremiju Sējānu, iedziedājuši Jāņa Ķirša komponētas melodijas populārākajiem latviešu skaitāmpantiņiem. Albums klajā nāca aizgājušā gada nogalē, taču izstādes, kā arī priekšnesuma laikā tas būs pieejams “Izdevniecības MicRec” stendā. 

“Zeltābele” priekšnesumus visi laipni aicināti apmeklēt svētdien, 25. februārī, plkst. 11:15 uz “Jautrās lasītavas” skatuves Latvijas grāmatu izstādes 2018 ietvaros, kas norisināsies no 23. – 25. februārim izstāžu zālē BT1, Ķīpsalas ielā 8. 

Vairāk par albumu uzziniet: http://ej.uz/9ify 

Vairāk par Latvijas grāmatu izstādi 2018 uzziniet: http://www.bt1.lv/lbf/index.php 

Alt

Kuplā draugu, radu un atbalstītāju pulkā ar pilnu koncertsastāvu pilsētas bārā “Vest” tika aizvadīts Aijas Andrejevas jaunākā albuma “Mēs pārejam uz Tu” prezentācijas pasākums.

Omulīgajās bāra telpās uz nelielās skatuves A.Andrejeva pamanījās ietilpināt apjomīgu mūziķu sastāvu: Kaspars Ansons (ģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Kaspars Pļavnieks (bungas), Toms Veismanis (basģitāra), Toms Mikāls (taustiņi), Anna Zankovska un Santa Šillere (piebalsis).

Šajā sastāvā tika nospēlētas pilnīgi visas jaunākā albuma dziesmas, tajā skaitā jau iepriekš publicētie singli “Tu mani sauc” un “Mēs pārejam uz Tu” un šonedēļ radiostaciju ēterā nonākusī dziesma “Blēņas”, kas ir viena no dzīvespriecīgākajām jaunā albuma dziesmām.

Kā stāsta pati dziedātāja: “Jaunais albums ir mans pārdzīvojums un piedzīvojums. Tas ir stāsts par vienu manas dzīves nodaļu, ar kuru gribu dalīties. Tās ir manas pārdomas, pieredze, mani sāpīgie un tumšie brīži, absolūta laime un ekstāze; tā ir mīlestība un ticība; tas ir izaicinājums būt drosmīgai un godīgai attiecībās ar cilvēkiem, un galvenokārt – ar sevi pašu.”

Kā īpašo pārsteigumu A.Andrejeva sanākušajiem viesiem nodziedāja arī dziesmu “Bāc!”, kura albumā nav iekļauta, bet jau no pirmajām taktīm lika dungot līdzi ikvienam. Atraktīvu gaisotni radīja arī prezentācijas atbalstītāju “Jameson” sagādātie kokteiļi.

Prezentācijas koncerta video pilnā garumā pieejams noskatīšanai:

Albums jau pieejams visās digitālajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās, bet no 12. februāra CD formātā arī mūzikas veikalos, grāmatnīcās, lielveikalos un citur.

Spotify: https://goo.gl/ZHYvEr
iTunes: https://goo.gl/JTjNxe
Deezer: https://goo.gl/ckqeJh
Amazon: https://goo.gl/sBsFJH
CD: https://goo.gl/6HEEjJ

Februārī Aija sniegs koncertus Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā un Valmierā. Turneja noslēgsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Visos koncertos būs pieejams arī jaunais albums, uz kura Aija pēc koncerta sniegs autogrāfus.

Alt

Jau pavisam drīz, 9. februārī, visās digitālajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās, bet no 12. februāra CD formātā arī mūzikas veikalos, grāmatnīcās, lielveikalos un citur, būs pieejams Aijas Andrejevas jaunais dziesmu albums “Mēs pārejam uz Tu”.

Šobrīd jau ir publicētas albuma dziesmas “Mēs pārejam uz Tu” un “Tu mani sauc”, bet šonedēļ radiostacijās nonāca jaunākā dziesma “Blēņas”, kas ir viena no dzīvespriecīgākajām jaunā albuma dziesmām, kuras autors un producents ir Kaspars Ansons, kurš jau ilgāku laiku sadarbojas ar Aiju un ir vēl vairāku jaunā albuma dziesmu producents. Dziesmā piebalsis iedziedājušas Anna Zankovska un Santa Šillere.

Ar šo dziesmu Aija, kā īpašais viesis jau uzstājās “Supernovas” pirmajā pusfināla raidījumā LTV 1. 

Aija par jauno dziesmu: “Sākotnēji gribēju kā nākamo publicēt pavisam citu dziesmu, taču pēdējā brīdi visi kopīgi izlēmām par labu “Blēņām”. Kaspars jau labu laiku man dziesmas raksta sieviešu dzimtē, un man pat brīžiem šķiet, ka viņš iedvesmojas no manas dzīves. Dziesma ir koķeta un man patīk, ka, tuvojoties Valentīna diena, mēs neizdevām kādu saldu un salkanu balādi, bet tieši šādu, mazliet traku blēņu dziesmu! Noklausieties un gan jau katrs pats sapratīs, par ko tā ir.”.

Februārī Aija sniegs koncertus Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā un Valmierā. Turneja noslēgsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Visos koncertos būs pieejams arī jaunais albums, uz kura Aija pēc koncerta sniegs autogrāfus.

Foto: Linda Leen

Alt

No 2. februāra visā Latvijā pieejama Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” 2. daļa.

Atzīmējot tās izdošanu, autors kopā ar grupu “Saldās sejas” un īpašajiem visiem devies Latvijas koncertturnejā un pirmais koncerts 2. februārī notika Guntara dzimtajā pilsētā Liepājā. Visas koncerta biļetes bija izpārdotas jau mēnesi pirms koncerta un zāle bija pilnībā piepildīta. Kopā ar grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasu Kleinu, Uģi Tirzīti, Andri Alviķi un Jāni Narkevicu junioru uz skatuves kāpa arī Mārcis Judzis (Dzelzs vilks, Ryga), Ainars Virga (Līvi), Buks (Līvi), Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Aldis Žimants, Jānis Narkevics senjors un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere, kurai tas bija pirmais koncerts pēc bērniņa piedzimšanas šī gada janvārī.

“Saldās sejas” izpildīja vairākas pilnīgi jaunas dziesmas, kuru pamatā ir dzejoļi no iepriekš pieminētās grāmatas. Arī Katrīna Bindere izpildīja pašas sacerētu dziesmu “Piespied stop”, kuras pamatā ir dzejolis no grāmatas “365”. Koncerta otrajā daļā skanēja hiti ar Rača vārdiem, aizraujot klātesošos un izpildot to kopīgi ar visiem zālē klātesošajiem. Savadabīgie dziesmu un dzejas svētki noslēdzās ar dziesmas “Ozolam” kopkori un stāvovācijām.

Pirms koncerta, koncerta starplaikā un pēc koncerta autors sniedza autogrāfus un fotografējās ar koncerta apmeklētājiem.

Koncerta īpašie viesi Cēsīs un Rīgā būs visi iepriekš pieminētie, kā arī savdabīgā ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un dziesminieks Renārs Veličko. Rīgas koncertā solījies būt arī grupas “Credo” līderis Guntis Veits. Iespējams, ka būs vēl kādi , vēl īpašāki viesi…

Nākamie koncerti paredzēti Kuldīgā (3.02) (biļetes izpārdotas), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03).

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā : https://goo.gl/sc6VQ4

foto: Valters Pelns

Alt

Guntara Rača jaunās grāmatas “365” otrās daļas atvēršanas koncertos piedalīsies arī daudzpusīgais valmierietis Renārs Veličko, dziedātājs, dziesmu autors, diriģents un pasniedzējs. 

Renārs: “Pērnā gada oktobra beigās saņēmu zvanu no Vaidavas Kultūras centra vadītājas Initas Jurgenbergas ar paziņojumu, ka Vaidavā savas grāmatas “365”prezentācijas ietvaros viesosies Guntars Račs. Inita palūdza kādu no dzejoļiem pārvērst dziesmā. Sākumā biju mazliet skeptisks, jo līdz paredzētajam koncertam laika bija maz, bet nospriedu, ka šāds izaicinājums nāks tikai par labu. Tā nu es iegādājos “365” pirmo daļu un vairāki dzejoļi man iepatikās. Pirmais dzejolis, kurš ātri pārtapa dziesmā, bija 17. janvārī sarakstītais “Tas nav tikai sniegs”. Galu gala tapa četras dziesmas un tās tika prezentētas autoram 3. novembrī Vaidavā.”

Guntars Račs: “Es biju pārsteigts par to, ka Renārs, par kuru es neko nebiju dzirdējis, bija spējis tik ātri “pieradināt” vairākus grāmatas dzejoļus, pārvēršot tos melodiskās dziesmās. Sākotnēji šķita, ka pasākumā došu iespēju Renāram izpildīt divas no tām, bet man tās divas tik ļoti iepatikās, ka vēlējos dzirdēt visas četras. Tam nekavējoties sekoja mans piedāvājums doties uz ierakstu studiju un vienu no tām ierakstīt. Tā Renārs nonāca producenta Ginta Stankeviča studijā, un tagad mēs varam jūs iepazīstināt ar pilnīgi jaunu dziesmu!”

Renārs būs viens no īpašajiem Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” grāmatas “365” svētku koncertu viesiem, uzstājoties jau šo svētdien 4. februārī Cēsīs, tad arī 7. februārī Rīgā (Splendid Palace) un, protams, 10. februārī Valmierā, pilsētā, kurā Renārs pašlaik dzīvo un strādā. 

Renārs un Guntars viesojas Rīta Panorāmā (video) https://goo.gl/US94Rz

Alt

Grupa “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā, šī gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā. Biļetes uz koncertiem Liepājā (2.02) un Kuldīgā (3.02)  jau ir pilnībā izpārdotas. 

Atjaunotās grupas pamatsastāvā, kas ir mainīga vienība, pašlaik muzicē: Tomass Kleins (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra, trompete) un Guntars Račs(bungas, balss). Kā īpašie viesi koncertos uzstāsies: Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, bet koncertos Cēsīs, Rīgā un Valmierā arī valmierietis Renārs Veličko. Dažos koncertos uzstāsies arī Katrīna Bindere un Jānis Narkevics senjors. Madonā un Alūksnē grupai pievienosies Mārtiņš Strods, bet koncertā Rīgā ar neparastām Guntara dziesmu interpretācijām piedalīsies ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un Guntis Veits

Turneja tiek organizēta kā atbalsts Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” otrās daļas izdošanai. Grāmatas autors ir grupas viens no dibinātājiem, līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Tomasam Kleinam un citiem. Guntara grāmatas “365” pirmā daļa bija pieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās 2017. gadā, bet tās otrā daļa nāks klajā jau šonedēļ 2. februārī un tas tiks atzīmēts ar koncertiem Liepājā (2.02), Kuldīgā (3.02), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03). Pirms un pēc koncerta, autors apmeklētājiem iecerējis sniegt autogrāfus.

Guntars Račs: “Es esmu ļoti pārsteigts par šiem panākumiem. Man šķita, ka grupu “Saldās sejas” zinu tikai es, taču izpārdotie koncerti Liepājā un Kuldīgā patiešām iedvesmo un uzliek arī lielu atbildību. Spēlēsim lielākos hitus ar maniem vārdiem, kā arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas.”

“Saldās sejas” ar atjaunoto sastāvu līdz šim ir izdevušas jau trīs dziesmas – “Neiespējams nav nekas”, “Klāt jaunais gads” un “Klusums pirms vētras”. Tagad tapusi vēl viena dziesma, kuru sarakstījis un iedziedājis Tomass Kleins. Dziesmas “Nekas nav svarīgāks par vārdiem” pamatā ir Rača grāmatas “365” 6. janvāra dzejolis.

Biļetes uz koncertiem meklējamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: https://goo.gl/sc6VQ4

Dziesmas pieejamas Spotify, iTunes, Apple Music, Amazon, Google Play utt. 

Alt

2017. gads mūzikā ir bijis panākumiem pilns, un kā jau katru gadu tas noslēdzas ar grandiozāko Latvijas notikumu mūzikā - Zelta Mikrofons! Vakar, 18. janvārī, svinīgā pasākumā tika atklāti nominanti uz balvu, un ar prieku varam paziņot ka vairāki Mikrofona ierakstu albumi ir stap tiem!

Kategorijā labākais bērnu albums ir nominēti divi albumi - Bērnu vokālā grupa "Dzeguzīte" albums Kur dzīvo laime un Privātā pirmsskolas izglītības iestāde "Zeltābele" nesen izdotais albums Zeltābele - Skaitāmpantu dziesmiņas, elekroniskās un deju mūzikas kategorijā ir nominēts RYGA enerģiskais albums - Catch her groove. Labākais instrumentālas vai starpžanru mūzikas albums, Zintis Žvarts - Gadalaiki. Rudens. Saksofons. Šlāgermūzikas albuma kategorijā nomināciju saņēma Grupa Galaktika ar albumu Sirds vēl tic, taču, labākā pop mūzikas albuma kategorijā ir nominēts Raimonda Paula jaunākais albums - Kad Tu ej pie bitēm. Šogad uz Alfas gada dziesmu pretendēs Aija Andrejeva un Alex - Mēs pārejam uz Tu!

Uzvarētāji tiks paziņoti 27. februārī, ceremonija tiks translēta tiešraidē Kanāls 2 un LNT Latvija.

Zeltābele - Skaitāmpantu dziesmas: Spotify: https://goo.gl/9YQc4F iTunes: https://goo.gl/CujU2g Deezer: http://bit.ly/2ixlfsO CD: https://goo.gl/adTzSA

Dzeguzīte - Kur dzīvo laime: CD: http://www.micrec.lv/album/un-draugi-... iTunes: https://goo.gl/L2beFW Spotify: https://goo.gl/zJVUZc Amazon: https://goo.gl/Y1TW31

RYGA - Catch her groove: iTunes:https://goo.gl/vxlfEj Spotify: https://goo.gl/gcIkj0 CD: https://www.micrec.lv/lv/ieraksts/cat... Amazon: https://goo.gl/MJEGTz

Zintis Žvarts - Gadalaiki. Rudens. Saksofons.: iTunes: https://goo.gl/JywZb2 Spotify: https://goo.gl/n3jjnd CD: https://www.micrec.lv/lv/veikals

Raimonds Pauls - Kad Tu ej pie bitēm: Spotify: https://goo.gl/z7emeA iTunes: https://goo.gl/wdpW8Z Deezer: https://goo.gl/jp3oss

Galaktika - Sirds vēl tic: CD: https://goo.gl/yTDdPe iTunes: https://goo.gl/djzM5k Spotify: https://goo.gl/mHK9G8 Google Play: https://goo.gl/LT5PzO Amazon Music: https://goo.gl/S3kKai

Aija Andrejeva un Alex - Mēs pārejam uz Tu: iTunes: https://goo.gl/UBJh2d Spotify: https://goo.gl/2PfXXC Amazon: https://goo.gl/x92CKk