Alt

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums „[Ie]vērojot klusumu” un tā risināsies no 27. janvāra līdz 7. februārim.

„Liela un pompoza lielkoncerta vietā šogad esam iecerējuši doties ceļojumā pa Latviju, kur koncertu apmeklētāji tiks aicināti gan kopīgi ar Mārtiņa draugiem vienoties dziesmās, gan ieklausīties viņa rakstītajās dzejas rindās, noskatīties Arvīda Krieva dokumentālo filmu „Dzīve kā košums”, atcerēties ar Mārtiņu kopā piedzīvotus notikumus un vienkārši pabūt kopā”, stāsta Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāja Maija Kalniņa. Dažādu pasākumu sērija notiks desmit dienas - no 27.janvāra, dienas, kad Mārtiņu zaudējām līdz viņa dzimšanas dienai - 7.februārim.

Mārtiņam veltītais pasākumu cikls iesāksies kinoteātrī KSUNS, kurā tiks atvērta Mārtiņa labāko dziesmu nošu grāmata - apjomīgs 200 lpp darbs, kurā atlasītas un klavierēm un ģitārai aranžētas Mārtiņa populārākās dziesmas. Grāmatu sastādījis tuvs Mārtiņa Freimaņa draugs un grupas Tumsa taustiņistrumentālists Normunds Kalniņš un, to izdod MicrecPubishing sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu.Pēc grāmatas atvēršanas kinoteātrī tiks demonstrēts arī grupas „Tumsa” 13.gadu jubilejas koncerts.

„[Ie]vērojot klusumu” tikšanās un akustiski koncerti notiks Ādažos, Jēkabpilī, Madonā, Valmierā, Siguldā, Ogrē un Skrundā – katrā no tiem tiks demonstrēta Arvīda Krieva dokumentālā filma „Dzīve kā košums” par Mārtiņu Freimani un grupu Tumsa, uzstāsies Mārtiņa tuvākie draugi, būs arī Freimaņa fotogrāfiju izstāde un viņa dzejas lasījumi.Katrā no pilsētām izpildīt Mārtiņa mūziku aicināti arī vietējie mākslinieki.

Koncertu sērija noslēgsies 7. Februārī, Mārtiņa dzimšanas dienā, ar vērienīgām svinībām Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kurā uzstāsies gan grupa „Tumsa”, gan visi Freimaņa draugi - Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters, Emīls Balcers, Emīls Dreiblats, Olga Rajecka, Māra Upmane – Holšteina, Aija Andrejeva, grupas Putnu Balle, PeR, Blitze, The Capybaras, Crazy Dolls, Tumsas vijolnieces un citi.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tīklā un http://www.bilesuparadize.lv Katra nopirktā biļete ir ziedojums Mārtiņa Freimaņa fondam.

Informācija par fonda darbību atrodama mājaslapā http://www.mff.lv

Alt

Pērnā gada nogalē leģendārās latviešu rokgrupas Līvi līderis un dziesmu autors Ainars Virga publicēja savu jauno dziesmu "Es nevaru bez tevis dzīvot", kura tika ierakstīta piedaloties grupas „Dzelzs vilks” bundziniekam Mārcim Jundzim. Tagad, sākot jaunu gadu, Ainars piedāvā jaunu dziesmu ar zīmīgu nosaukumu "Sāc visu no jauna". Šī ir viena no retajām dziesmām, kurām Ainars ir rakstījis gan mūziku, gan tekstu, un tas ir stāsts par kādu personisku attiecību beigām. Un beigas, kā zināms, ir arī kaut kā jauna sākums. Dziesmas tekstam sekot līdzi iespējams dziesmas speciālajā video versijā, kas publicēta MicRec pficiālajā YouTube kanālā. 

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar producentu Artūru Palkeviču Rīgā, studijā „Sound Division” . Bungu partiju iespēlējis Virga Hard Orchestra bundzinieks Edgars Šmiukšis. Ierakstā piedalās arī ģitārists Andrejs Meļņikovs. Papildus vokālu ierakstījis arī Ainara dziesmu cienītājs un dziedātājs Jānis Buķelis. Dziesmas Mp3 lejupielādējams portālā Doremi.lv.

Ainars Virga: „Šo dziesmu rakstot, es daudz ietekmējos no Dave Matthews Band un tā veida kādā viņš raksta mūziku un pauž savu stāstu. Tikai šis ir mans stāsts.”

Foto: Jānis Deinats

Alt

Mūziķis Lauris Reiniks, kurš nesen ar lieliem panākumiem aizvadīja savu krāšņo Ziemassvētku koncertšovu Arēnā Rīga, gada nogalē ir saņēmis patīkamas ziņas arī no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. Viņa komponētās dziesmas “Sirds Sadeg Neparasti” lietuviešu un igauņu versijas ir iekļuvušas gada populārāko dziesmu augšgalā kaimiņvalstu radiostacijās. 

Lietuviešu versija “Širdis Sudegus Tyliai”, kuras video klips divu mēnešu laikā sasniedza vairāk kā 1 miljonu skatījumu interneta vietnē YouTube, ir ierindojusies 5. vietā gada Top100 populārajā lietuvas komercradio“Radiocentras”. Interesanti, ka gada populārāko dziesmu augšgalā ir tikai viena dziesma lietuviešu valodā, un to izpilda latvietis. 5 populārāko dziesmu vidū ir tādi izpildītāji kā Robijs Viljamss, Kriss Brauns un Rihanna, bet Laura fani no Lietuvas priecājas, ka mūziķis ir izkonkurējis gan pašmāju mūziķus, gan pasaules megahitu “Gangnam Style”, kurš ir atrodams 32. vietā.

http://rc.lt/dienorasciai/irasas/2012-m-radiocentro-top-100

Arī Igaunijā ikgadējā gada aptaujā radio stacijā “Elmar”, kur skaņdarbus vērtē gan eksperti, gan klausītāji, dziesmas igauņu versija “Süda vaikselt närbub” ierindojās augstajā 5. vietā. Topa augšgalā atrodami šobrīd aktuālākie Igaunijas mākslinieki, tādi kā Shanon, Pohja-Tallinn, bet 1.vietu ieguva Otts Leplands ar dziesmu “Kuula”, kas pērn veiksmīgi pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Aptaujas noslēguma radījumā vadītāji neslēpa pārsteigumu un prieku, ka jau ar trešo dziesmu latviešu dziedātājam ir izdevies iekarot igauņu klausītāju sirdis un nokļūt tik augstu gada vērtējumā, izkonkurējot pašmāju hitus. Iepriekš Igaunijā ar panākumiem startēja “Es skrienu” un “Pasakā” versijas – “Ma jooksen” un “Linnamuinasjutt”.
http://www.elmar.ee/index.php?pid=4&lang=1&nid=644

“Es esmu ārkārtīgi priecīgs par šo faktu un pateicīgs saviem klausītājiem Igaunijā un Lietuvā. “Sirds sadeg neparasti” pirms 10 gadiem ieguva visas lielākās mūzikas balvas Latvijā, bet nu tā ir pierādījusi, ka mūzikai nav valodas un ja tā ir laba dziesma, tā uzrunās un aizkustinās klausītājus jebkura valodā. Un man joprojām ir nedaudz nereāla sajūta, kad koncertos Igaunijā un Lietuvā publika dzied manām dziesmām līdzi un uztver tās kā savējās. Tā ir fantastiska sajūta”, atzīst Lauris.

Šobrīd Lauris Reiniks atpūšas pēc muzikāli saspringtās gada nogales un apsver iespēju drīzumā atgriezties TV ekrānos šova vadītāja lomā.

Videoklipi.

Širdis Sudegus Tyliai

Süda vaikselt närbub

Alt

Grupa “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami 19985.gadā, kad Liepājā to izveidoja Guntars Račs, Tomass Kleins, Zigfrīds Muktupāvels, Ainars Virga, Aldis Žimants un Ivo Fomins, aizvadījusi ļoti aktīvu gadu, sniedzot vairāk nekā 40 koncertus Latvijas lielākajās zālēs un brīvdabas estrādēs, atkal atgriežas pie jaunu dziesmu radīšanas un darba studijā.

Šonedēļ radiostacijās un straumēšanas portālos nonāk dziesma “Man tevis trūkst”, kuras ierakstā piedalījusies arī jaunā un arvien lielāku popularitāti gūstošā dziedātāja Katrīna Bindere, kura ir pastāvīga dalībniece arī grupas koncertos. Dueta galveno vīriešu vokālu, šoreiz iedziedājis Tomass Kleins, kurš kopā ar Guntaru Raču ir arī viens no dziesmas autoriem.

Tomass Kleins: “Dziesmu sarakstījām jau krietni sen un to pirmo un vienīgo reizi izpildīju kādā no jauno talantu šoviem. Taču man šķita, ka šī dziesma ir pelnījusi, ka to ieraksta studijā un tagad, kad ir “Saldās sejas” un tik lieliska dziedātāja kā Katrīna, tas bija īstais brīdis.”

Katrīna Bindere: “Dziesmu ļoti labi uzņēma pēdējā koncertu sērijā, tāpēc tagad tā ir gatava, lai to ierakstītu arī studijā. Manuprāt, Tomass ir radījis lielisku un sirdi aizkustinošu balādi ar lielisku stāstu.

Guntars Račs: “Šis ir stāsts par to, ka diviem mīlošiem cilvēkiem dažubrīd ir neizturami būt šķirtiem. Tad šķiet, ka visa pasaule grūst. To sauc par mīlestību.”

Guntars Račs un “Saldās sejas” šobrīd aktīvi gatavo jaunu vasaras koncertprogrammu, kas būs atšķirīga no visa, ko grupa līdz šim darījusi un kura tiks prezentēta šī gada februārī.  Savukārt līdz vasarai plānots pabeigt arī pirmo studijas albumu, bet decembrī grupa atkal dosies turnejā “Reiz Ziemassvētkos 2”. Viss notiek! 

Saldās sejas : “Lai visiem viss saldi!

Alt

Dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 1.daļa pērn, pēc “Latvijas Grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, tika pasludināta par vispieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā.

2018. gadā klajā nāca divas jaunas autora grāmatas. Februārī “Izdevniecība MicRec” izdeva grāmatas “365” 2. daļu, bet novembrī tika izdota jauna grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. Abu grāmatu izdošana pērn tika atzīmēta ar prezentācijas koncertiem.

Uzsākot jaunu gadu, Latvijas lielākās grāmatnīcas publicējušas savus gada pieprasītāko grāmatu topus un visos ir atrodamas pa divām vai pat pa trim Guntara grāmatām.

“Zvaigznes ABC” grāmatnīcu publicētajā “Top 15” Rača grāmata “365”2. daļa ieņem godpilno pirmo pozīciju, savukārt joprojām topā ir arī grāmatas pirmā daļa, šogad ierindojoties piektajā pozīcijā. Bet novembrī izdotā “Reiz Ziemassvētkos...” ir 12. pieprasītākā.

Grāmatnīcas “Jānis Roze” publicētajā 2018.gada “Top 10” Rača grāmata “365” 2. daļa atrodas godpilnajā 2. pozīcijā, bet grāmatas pirmā daļa ir 3. pieprasītākā. Jāatzīmē, ka pirms gada tā bija vispieprasītākās grāmatas godā.

Guntara Rača grāmatas atrodamas arī grāmatu nama “Valters un Rapa” gada “Top 10”, kur ceturtajā pozīcijā ir grāmatas “365” 2.daļa, bet astotajā vietā ir grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”.

Izdevniecība MicRec un autors šobrīd strādā pie jaunas grāmatas, kura nāks klajā 2019. gada rudenī.

Guntars Račs: “Es turpinu piedzīvot vienu no savas dzīves lielākajiem brīnumiem, jo daudzus gadus biju atstājis novārtā savu sirdslietu. Dzejoļos, atšķirībā no dziesmu vārdiem, es varu atļauties būt pilnībā pats. Un tā ir neticami laba sajūta, ja lasītāji tavos vārdos atrod kaut ko ļoti īpašu sev. Grāmatu panākumi  jau otro gadu pēc kārtas, man ir liels pārsteigums. Patīkams, protams. Centīšos savus lasītājus nepievilt un jau no šīs nedēļas publicēšu jaunākos darbus savā “Facebook” lapā un “Instagram” profilā.

Visu grāmatas “365” dzejoļu audio un video versijas autora lasījumā un ar oriģinālu Ginta Stankeviča mūziku iespējams noklausīties un noskatīties “Facebook” aplikācijā, īpašajā grāmatas lapā “Guntars Račs. Grāmata 365”: https://www.facebook.com/GR365/

Alt

Ar skatītāju piepildītām zālēm un stāvovācijām aizritējuši pirmie pieci Guntara Rača jaunās grāmatas “Reiz Ziemassvētkos...“ koncertsērijas koncerti Rīgā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Šīs nedēļas nogalē mūziķis ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Cēsīs (13. decembrī) un Rēzeknē (14. decembrī). Biļetes uz koncertu Cēsīs “Vidzemes koncertzālē” tiesa gan ir jau izpārdotas.

Guntars Račs: “Esmu ļoti aizkustināts un iepriecināts. Katrā koncertā tiekos ar klausītājiem gan pirms koncerta, gan koncerta starplaikā, kā arī runāju ar viņiem pēc koncerta. Sen neesmu saņēmis tik daudz labu atsauksmju. Zinu, ka daudziem mūziķiem nav drosmes ar klausītājiem uzreiz pēc koncerta apspriest dzirdēto, bet es nebaidos, jo zinu, ka esam visu izdarījuši pēc labākās sirdsapziņas. Mūsu komanda ir gan profesionāla, gan arī cilvēcīgi ļoti atvērta,  un klausītāji to novērtē.”

Koncerti ir noslēgušies ar stāvovācjām un vismaz divām papildus dziesmām.

Koncertos bez grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasa Kleina, Jāņa Narkevica juniora, Andra Alviķa un Uģa Tirzīša, kā īpašie viesi piedalās arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Normunds Jakušonoks un bērnu popgrupa “Dzeguzīte”. Rīgas koncertā un 6. decembra koncertā Liepājā piedalījās arī Valsts Vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Pilnībā izpārdotais koncerts 6. decembrī koncertzālē “Lielais dzintars” Guntara dzimtajā pilsētā Liepājā tika arī filmēts, un to nākamā gada Ziemassvētkos pārraidīs LNT.  

Bet vēl šī gada 26. decembrī būs iespējams koncerta ierakstu noklausīties “Latvijas radio 2” ēterā.

 

Nākamie koncerti:

13. decembris – Cēsis,  Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

14. decembris – Rēzekne, Latgales vēstniecība “Gors”

19. decembris – Tukums, Kultūras nams

20. decembris – Sigulda, “Siguldas devons”

Biļetes jau ir pārdošanā “Biļešupardīze” tirdzniecības vietās un internetā:https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/16197

 

Alt

Vakar ar sirsnīgu koncertu, skatītāju piepildītā VEF kultūras pils zālē, uzsākās Guntara Rača un grupas “Saldās Sejas” koncertu un grāmatas “Reiz Ziemassvētkos” svētku koncertsērija. Koncertā kā īpašie viesi piedalījās Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Latvijas Radio bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tikai Rīgas koncertā arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Koncerta divās daļās izskanēja daudzas populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuras komponējuši – Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Ainars Virga un Tomass Kleins. Neiztrūka arī pasaules Ziemassvētku klasika un dzejas lasījumi.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, mākslinieki izsludinājuši papildkoncertu – Liepājā 5. decembrī, koncertzālē “Lielais dzintars”, jo koncerts 6. decembrī ir jau pilnībā izpārdots. Tālāk muzikantu ceļi vedīs uz Valmieru, kur 7. decembrī notiks koncerts kultūras centrā, bet šīs nedēļas izskaņā – 9. decembrī, paredzēts koncerts Ventspils teātra namā “Jūras vārti”.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/performances/performance/16197

Jau otro nedēļu visu lielāko Latvijas grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu sarakstu pašā augšgalā atrodas dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. 

Alt

Ar koncertu VEF Kultūras pilī, nākamajā trešdienā, 3. decembrī, sāksies Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncertu sērija “Reiz Ziemassvētkos...”. Koncertu īpašie viesi būs Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Latvijas radio bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Katrīna Bindere un citi. Rīgas koncerta īpašie visi būs Rīgas valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Ar šo programmu mūziķi viesosies arī Liepājā, Valmierā, Ventspilī, Cēsīs, Rēzeknē, Tukumā un Siguldā.

Lai klausītājus jau laicīgi iepazīstinātu ar gaidāmo koncerta noskaņojumu, visi turnejā iesaistītie mūziķi ir vienojušies kopīgā turnejas tituldziesmā “Reiz Ziemassvētkos...”, kuru producējis Gints Stankevičs, bet kuram video izveidojis Kaspars Dvinskis aka DJ Dween.

Ivo Fomins: “Ar “Saldajām sejām” vienmēr ir jautri un saulaini, nešaubos, ka koncertos spēsim uzburt to brīnumaino svētku sajūtu, kuru tik ļoti gaidām šajā adventa laikā.”

Guntars Račs: “Nekad nebiju domājis, ka koncertturnejas pamatā var būt kādas grāmatas izdošana, taču jau iepriekšējās grāmatas “365” veiksmīgā turneja apliecināja pilnīgi pretējo. Arī 6. decembra jau izpārdotais koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” to uzrāda, tāpēc gaidīšu savus draugus uz papildkoncertu 5. decembrī. Jūtos ļoti pacilāts arī par jaunās grāmatas panākumiem grāmatnīcās. Turpinu piedzīvot brīnumu.”

Tomass Kleins: “Šie nebūs īpaši saldsērīgi koncerti. Mūsu koncertos būs prieks, gaišums un enerģija.”

Koncertos skanēs pazīstamu latviešu autoru dziesmas ar Guntara Rača vārdiem un šo koncertu laikā Guntars iepazīstinās klausītājus ar savu jaunāko dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatu “Reiz Ziemassvētkos...”, kura jau pirmajā nedēļā kopš izdošanas, iekaroja absolūti visu lielāko Latvijas grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu topus, ierindojoties pirmajā vietā.

Speciāli šim koncertam Guntars ir iegādājies jaunu akrila bungu komplektu, kurš aprīkots ar īpašiem, bungām speciāli izstrādātiem gaismas efektiem. Koncertā dzirdēsiet neparastus dziesmu duetus un dziesmu interpretācijas.

Patīkamu skatīšanos un tiekamies koncertos!    

Alt

Kamēr grupas “Četri vienā” dalībnieks Didzis Melderis izmēģina spēkus X-Faktora otrajā sezonā, grupas līdere un dziesmu autore Ilze Rijniece uzsākusi savu solo projektu un ierakstījusi dziesmu “Dedziet gaišu uguntiņu”. Dziesma izdota tieši Ilzes dzimšanas dienā, kas ir 27. novembris, lai arī patiesībā dziesma ir par citiem svētkiem, proti, par Ziemassvētkiem.

Ilze: “Svētki tuvojas un sagaidīsim tos ar prieku, sparu un brīnuma pieskārienu. Radīsim tik daudz laimes Ziemassvētku vakarā, lai pietiek visam nākamajam gadam!”

Dziesmas ierakstu Ilze producējusi pati, ņemot talkā talkā aicinājusi pieredzējušo producentu Ediju Gņedovski (Tumsa, Haralds Sīmanis, bet bet, u.c.), kā arī virkni mūziķu un pat RDKS džeza nodaļas gospeļu kora dziedātājus.

Ierakstā bez Ilzes (balss, taustiņi) piedalās arī Santa Valere (čells), viens no slavenā brāļu Grīnbergu bundzinieku ansambļa - Kārlis Grīnbergs (bungas), Maikls Drobins (bass) un Reinis Rijnieks (ģitāra).

Šobrīd tapuši vēl vairāku dziesmu ieraksti, kas drīzumā tiks publicēti.

 

 

Alt

Pagājušajā nedēļā grāmatnīcās nonāca jaunākā Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. Šodien publicētie Latvijas lielāko grāmatnīcu tīklu “Top 10” rāda, ka šī grāmata ir bijusi vispieprasītākā “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze” un “Valters un Rapa” grāmatu veikalos jau savas izdošanas pirmajā nedēļā.

Grāmatā apkopoti pilnīgi jauni, kā arī daži agrāk jau publicēti autora Ziemassvētku pantiņi, kā arī Ziemassvētku dziesmu vārdi. Dziesmas pazīstamas darījušas grupas “Līvi”, “bet bet”, “Fomins & Kleins”, “Dzeguzīte”, kā arī izpildītāji Lauris Reiniks, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Ainars Virga un Putnu Balle.

Katram, kurš šo grāmatu iegādājas, autors un “Izdevniecība MicRec” dāvina CD ar Ziemassvētku oriģināldziesmām populāru izpildītāju izpildījumā, kā arī tajā iekļautiem šo dziesmu instrumentālajiem pavadījumiem, jeb tā sauktajām fonogrammām, lai katrs pats var pirms svētkiem iemācīties kādu no dziesmām, un ar grāmatas, un instrumentālā pavadījuma palīdzību uzrīkot sev, un saviem mīļajiem nelielu koncertu!

Jau nākamajā pirmdienā, 3. decembrī ar koncertu atjaunotajā “VEF kultūras pilī” sāksies Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” grāmatai veltītā koncertsērija, kurā kā īpašie viesi piedalīsies: Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un Latvijas radio bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte”. Koncertos skanēs populāras latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Guntars Račs: “Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par tik negaidītu sākumu. Cerēju, ka grāmatiņa “ieskriesies” un kāds to pamanīs tikai nedēļu pirms Ziemassvētkiem, bet ir noticis brīnums! Es no sirds par to priecājos un gaidu ikvienu grāmatas izdošanai veltītajos koncertos visā Latvijā. Tā kā koncerts Liepājā 6. decembrī koncertzālē “Lielais Dzintars” ir jau izpārdots, nolēmām rīkot papildkoncertu 5. decembrī. Mums būs krāsaina un dzīvespriecīga programma un ar šādiem muzikantiem citādāk nemaz nevar būt. Protams, būs arī kāda sentimentālāka nots”.

Koncerti:

03. decembris - Rīga, VEF kultūras pils

05/06. decembris - Liepāja – Lielais dzintars

07. decembris - Valmiera – Kultūras centrs

09. decembris - Ventspils – Jūras vārti

13. decembris - Cēsis – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

14. decembris - Rēzekne - Latgales vēstniecība “Gors”

19. decembris - Tukums – Kultūras nams

20. decembris - Sigulda – “Siguldas devons”

29. decembris - Jelgava - Kultūras nams

 

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.