Alt

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums „[Ie]vērojot klusumu” un tā risināsies no 27. janvāra līdz 7. februārim.

„Liela un pompoza lielkoncerta vietā šogad esam iecerējuši doties ceļojumā pa Latviju, kur koncertu apmeklētāji tiks aicināti gan kopīgi ar Mārtiņa draugiem vienoties dziesmās, gan ieklausīties viņa rakstītajās dzejas rindās, noskatīties Arvīda Krieva dokumentālo filmu „Dzīve kā košums”, atcerēties ar Mārtiņu kopā piedzīvotus notikumus un vienkārši pabūt kopā”, stāsta Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātāja Maija Kalniņa. Dažādu pasākumu sērija notiks desmit dienas - no 27.janvāra, dienas, kad Mārtiņu zaudējām līdz viņa dzimšanas dienai - 7.februārim.

Mārtiņam veltītais pasākumu cikls iesāksies kinoteātrī KSUNS, kurā tiks atvērta Mārtiņa labāko dziesmu nošu grāmata - apjomīgs 200 lpp darbs, kurā atlasītas un klavierēm un ģitārai aranžētas Mārtiņa populārākās dziesmas. Grāmatu sastādījis tuvs Mārtiņa Freimaņa draugs un grupas Tumsa taustiņistrumentālists Normunds Kalniņš un, to izdod MicrecPubishing sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu.Pēc grāmatas atvēršanas kinoteātrī tiks demonstrēts arī grupas „Tumsa” 13.gadu jubilejas koncerts.

„[Ie]vērojot klusumu” tikšanās un akustiski koncerti notiks Ādažos, Jēkabpilī, Madonā, Valmierā, Siguldā, Ogrē un Skrundā – katrā no tiem tiks demonstrēta Arvīda Krieva dokumentālā filma „Dzīve kā košums” par Mārtiņu Freimani un grupu Tumsa, uzstāsies Mārtiņa tuvākie draugi, būs arī Freimaņa fotogrāfiju izstāde un viņa dzejas lasījumi.Katrā no pilsētām izpildīt Mārtiņa mūziku aicināti arī vietējie mākslinieki.

Koncertu sērija noslēgsies 7. Februārī, Mārtiņa dzimšanas dienā, ar vērienīgām svinībām Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kurā uzstāsies gan grupa „Tumsa”, gan visi Freimaņa draugi - Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters, Emīls Balcers, Emīls Dreiblats, Olga Rajecka, Māra Upmane – Holšteina, Aija Andrejeva, grupas Putnu Balle, PeR, Blitze, The Capybaras, Crazy Dolls, Tumsas vijolnieces un citi.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tīklā un http://www.bilesuparadize.lv Katra nopirktā biļete ir ziedojums Mārtiņa Freimaņa fondam.

Informācija par fonda darbību atrodama mājaslapā http://www.mff.lv

Alt

Pērnā gada nogalē leģendārās latviešu rokgrupas Līvi līderis un dziesmu autors Ainars Virga publicēja savu jauno dziesmu "Es nevaru bez tevis dzīvot", kura tika ierakstīta piedaloties grupas „Dzelzs vilks” bundziniekam Mārcim Jundzim. Tagad, sākot jaunu gadu, Ainars piedāvā jaunu dziesmu ar zīmīgu nosaukumu "Sāc visu no jauna". Šī ir viena no retajām dziesmām, kurām Ainars ir rakstījis gan mūziku, gan tekstu, un tas ir stāsts par kādu personisku attiecību beigām. Un beigas, kā zināms, ir arī kaut kā jauna sākums. Dziesmas tekstam sekot līdzi iespējams dziesmas speciālajā video versijā, kas publicēta MicRec pficiālajā YouTube kanālā. 

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar producentu Artūru Palkeviču Rīgā, studijā „Sound Division” . Bungu partiju iespēlējis Virga Hard Orchestra bundzinieks Edgars Šmiukšis. Ierakstā piedalās arī ģitārists Andrejs Meļņikovs. Papildus vokālu ierakstījis arī Ainara dziesmu cienītājs un dziedātājs Jānis Buķelis. Dziesmas Mp3 lejupielādējams portālā Doremi.lv.

Ainars Virga: „Šo dziesmu rakstot, es daudz ietekmējos no Dave Matthews Band un tā veida kādā viņš raksta mūziku un pauž savu stāstu. Tikai šis ir mans stāsts.”

Foto: Jānis Deinats

Alt

Mūziķis Lauris Reiniks, kurš nesen ar lieliem panākumiem aizvadīja savu krāšņo Ziemassvētku koncertšovu Arēnā Rīga, gada nogalē ir saņēmis patīkamas ziņas arī no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. Viņa komponētās dziesmas “Sirds Sadeg Neparasti” lietuviešu un igauņu versijas ir iekļuvušas gada populārāko dziesmu augšgalā kaimiņvalstu radiostacijās. 

Lietuviešu versija “Širdis Sudegus Tyliai”, kuras video klips divu mēnešu laikā sasniedza vairāk kā 1 miljonu skatījumu interneta vietnē YouTube, ir ierindojusies 5. vietā gada Top100 populārajā lietuvas komercradio“Radiocentras”. Interesanti, ka gada populārāko dziesmu augšgalā ir tikai viena dziesma lietuviešu valodā, un to izpilda latvietis. 5 populārāko dziesmu vidū ir tādi izpildītāji kā Robijs Viljamss, Kriss Brauns un Rihanna, bet Laura fani no Lietuvas priecājas, ka mūziķis ir izkonkurējis gan pašmāju mūziķus, gan pasaules megahitu “Gangnam Style”, kurš ir atrodams 32. vietā.

http://rc.lt/dienorasciai/irasas/2012-m-radiocentro-top-100

Arī Igaunijā ikgadējā gada aptaujā radio stacijā “Elmar”, kur skaņdarbus vērtē gan eksperti, gan klausītāji, dziesmas igauņu versija “Süda vaikselt närbub” ierindojās augstajā 5. vietā. Topa augšgalā atrodami šobrīd aktuālākie Igaunijas mākslinieki, tādi kā Shanon, Pohja-Tallinn, bet 1.vietu ieguva Otts Leplands ar dziesmu “Kuula”, kas pērn veiksmīgi pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Aptaujas noslēguma radījumā vadītāji neslēpa pārsteigumu un prieku, ka jau ar trešo dziesmu latviešu dziedātājam ir izdevies iekarot igauņu klausītāju sirdis un nokļūt tik augstu gada vērtējumā, izkonkurējot pašmāju hitus. Iepriekš Igaunijā ar panākumiem startēja “Es skrienu” un “Pasakā” versijas – “Ma jooksen” un “Linnamuinasjutt”.
http://www.elmar.ee/index.php?pid=4&lang=1&nid=644

“Es esmu ārkārtīgi priecīgs par šo faktu un pateicīgs saviem klausītājiem Igaunijā un Lietuvā. “Sirds sadeg neparasti” pirms 10 gadiem ieguva visas lielākās mūzikas balvas Latvijā, bet nu tā ir pierādījusi, ka mūzikai nav valodas un ja tā ir laba dziesma, tā uzrunās un aizkustinās klausītājus jebkura valodā. Un man joprojām ir nedaudz nereāla sajūta, kad koncertos Igaunijā un Lietuvā publika dzied manām dziesmām līdzi un uztver tās kā savējās. Tā ir fantastiska sajūta”, atzīst Lauris.

Šobrīd Lauris Reiniks atpūšas pēc muzikāli saspringtās gada nogales un apsver iespēju drīzumā atgriezties TV ekrānos šova vadītāja lomā.

Videoklipi.

Širdis Sudegus Tyliai

Süda vaikselt närbub

Alt

Ar skatītāju piepildītām zālēm un stāvovācijām aizritējuši pirmie pieci Guntara Rača jaunās grāmatas “Reiz Ziemassvētkos...“ koncertsērijas koncerti Rīgā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Šīs nedēļas nogalē mūziķis ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Cēsīs (13. decembrī) un Rēzeknē (14. decembrī). Biļetes uz koncertu Cēsīs “Vidzemes koncertzālē” tiesa gan ir jau izpārdotas.

Guntars Račs: “Esmu ļoti aizkustināts un iepriecināts. Katrā koncertā tiekos ar klausītājiem gan pirms koncerta, gan koncerta starplaikā, kā arī runāju ar viņiem pēc koncerta. Sen neesmu saņēmis tik daudz labu atsauksmju. Zinu, ka daudziem mūziķiem nav drosmes ar klausītājiem uzreiz pēc koncerta apspriest dzirdēto, bet es nebaidos, jo zinu, ka esam visu izdarījuši pēc labākās sirdsapziņas. Mūsu komanda ir gan profesionāla, gan arī cilvēcīgi ļoti atvērta,  un klausītāji to novērtē.”

Koncerti ir noslēgušies ar stāvovācjām un vismaz divām papildus dziesmām.

Koncertos bez grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasa Kleina, Jāņa Narkevica juniora, Andra Alviķa un Uģa Tirzīša, kā īpašie viesi piedalās arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Normunds Jakušonoks un bērnu popgrupa “Dzeguzīte”. Rīgas koncertā un 6. decembra koncertā Liepājā piedalījās arī Valsts Vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Pilnībā izpārdotais koncerts 6. decembrī koncertzālē “Lielais dzintars” Guntara dzimtajā pilsētā Liepājā tika arī filmēts, un to nākamā gada Ziemassvētkos pārraidīs LNT.  

Bet vēl šī gada 26. decembrī būs iespējams koncerta ierakstu noklausīties “Latvijas radio 2” ēterā.

 

Nākamie koncerti:

13. decembris – Cēsis,  Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

14. decembris – Rēzekne, Latgales vēstniecība “Gors”

19. decembris – Tukums, Kultūras nams

20. decembris – Sigulda, “Siguldas devons”

Biļetes jau ir pārdošanā “Biļešupardīze” tirdzniecības vietās un internetā:https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/16197

 

Alt

Vakar ar sirsnīgu koncertu, skatītāju piepildītā VEF kultūras pils zālē, uzsākās Guntara Rača un grupas “Saldās Sejas” koncertu un grāmatas “Reiz Ziemassvētkos” svētku koncertsērija. Koncertā kā īpašie viesi piedalījās Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Latvijas Radio bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tikai Rīgas koncertā arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Koncerta divās daļās izskanēja daudzas populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuras komponējuši – Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Ainars Virga un Tomass Kleins. Neiztrūka arī pasaules Ziemassvētku klasika un dzejas lasījumi.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, mākslinieki izsludinājuši papildkoncertu – Liepājā 5. decembrī, koncertzālē “Lielais dzintars”, jo koncerts 6. decembrī ir jau pilnībā izpārdots. Tālāk muzikantu ceļi vedīs uz Valmieru, kur 7. decembrī notiks koncerts kultūras centrā, bet šīs nedēļas izskaņā – 9. decembrī, paredzēts koncerts Ventspils teātra namā “Jūras vārti”.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/performances/performance/16197

Jau otro nedēļu visu lielāko Latvijas grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu sarakstu pašā augšgalā atrodas dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. 

Alt

Ar koncertu VEF Kultūras pilī, nākamajā trešdienā, 3. decembrī, sāksies Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncertu sērija “Reiz Ziemassvētkos...”. Koncertu īpašie viesi būs Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Latvijas radio bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Katrīna Bindere un citi. Rīgas koncerta īpašie visi būs Rīgas valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Ar šo programmu mūziķi viesosies arī Liepājā, Valmierā, Ventspilī, Cēsīs, Rēzeknē, Tukumā un Siguldā.

Lai klausītājus jau laicīgi iepazīstinātu ar gaidāmo koncerta noskaņojumu, visi turnejā iesaistītie mūziķi ir vienojušies kopīgā turnejas tituldziesmā “Reiz Ziemassvētkos...”, kuru producējis Gints Stankevičs, bet kuram video izveidojis Kaspars Dvinskis aka DJ Dween.

Ivo Fomins: “Ar “Saldajām sejām” vienmēr ir jautri un saulaini, nešaubos, ka koncertos spēsim uzburt to brīnumaino svētku sajūtu, kuru tik ļoti gaidām šajā adventa laikā.”

Guntars Račs: “Nekad nebiju domājis, ka koncertturnejas pamatā var būt kādas grāmatas izdošana, taču jau iepriekšējās grāmatas “365” veiksmīgā turneja apliecināja pilnīgi pretējo. Arī 6. decembra jau izpārdotais koncerts Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” to uzrāda, tāpēc gaidīšu savus draugus uz papildkoncertu 5. decembrī. Jūtos ļoti pacilāts arī par jaunās grāmatas panākumiem grāmatnīcās. Turpinu piedzīvot brīnumu.”

Tomass Kleins: “Šie nebūs īpaši saldsērīgi koncerti. Mūsu koncertos būs prieks, gaišums un enerģija.”

Koncertos skanēs pazīstamu latviešu autoru dziesmas ar Guntara Rača vārdiem un šo koncertu laikā Guntars iepazīstinās klausītājus ar savu jaunāko dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatu “Reiz Ziemassvētkos...”, kura jau pirmajā nedēļā kopš izdošanas, iekaroja absolūti visu lielāko Latvijas grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu topus, ierindojoties pirmajā vietā.

Speciāli šim koncertam Guntars ir iegādājies jaunu akrila bungu komplektu, kurš aprīkots ar īpašiem, bungām speciāli izstrādātiem gaismas efektiem. Koncertā dzirdēsiet neparastus dziesmu duetus un dziesmu interpretācijas.

Patīkamu skatīšanos un tiekamies koncertos!    

Alt

Kamēr grupas “Četri vienā” dalībnieks Didzis Melderis izmēģina spēkus X-Faktora otrajā sezonā, grupas līdere un dziesmu autore Ilze Rijniece uzsākusi savu solo projektu un ierakstījusi dziesmu “Dedziet gaišu uguntiņu”. Dziesma izdota tieši Ilzes dzimšanas dienā, kas ir 27. novembris, lai arī patiesībā dziesma ir par citiem svētkiem, proti, par Ziemassvētkiem.

Ilze: “Svētki tuvojas un sagaidīsim tos ar prieku, sparu un brīnuma pieskārienu. Radīsim tik daudz laimes Ziemassvētku vakarā, lai pietiek visam nākamajam gadam!”

Dziesmas ierakstu Ilze producējusi pati, ņemot talkā talkā aicinājusi pieredzējušo producentu Ediju Gņedovski (Tumsa, Haralds Sīmanis, bet bet, u.c.), kā arī virkni mūziķu un pat RDKS džeza nodaļas gospeļu kora dziedātājus.

Ierakstā bez Ilzes (balss, taustiņi) piedalās arī Santa Valere (čells), viens no slavenā brāļu Grīnbergu bundzinieku ansambļa - Kārlis Grīnbergs (bungas), Maikls Drobins (bass) un Reinis Rijnieks (ģitāra).

Šobrīd tapuši vēl vairāku dziesmu ieraksti, kas drīzumā tiks publicēti.

 

 

Alt

Pagājušajā nedēļā grāmatnīcās nonāca jaunākā Guntara Rača dzejoļu un dziesmu vārdu grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. Šodien publicētie Latvijas lielāko grāmatnīcu tīklu “Top 10” rāda, ka šī grāmata ir bijusi vispieprasītākā “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze” un “Valters un Rapa” grāmatu veikalos jau savas izdošanas pirmajā nedēļā.

Grāmatā apkopoti pilnīgi jauni, kā arī daži agrāk jau publicēti autora Ziemassvētku pantiņi, kā arī Ziemassvētku dziesmu vārdi. Dziesmas pazīstamas darījušas grupas “Līvi”, “bet bet”, “Fomins & Kleins”, “Dzeguzīte”, kā arī izpildītāji Lauris Reiniks, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Ainars Virga un Putnu Balle.

Katram, kurš šo grāmatu iegādājas, autors un “Izdevniecība MicRec” dāvina CD ar Ziemassvētku oriģināldziesmām populāru izpildītāju izpildījumā, kā arī tajā iekļautiem šo dziesmu instrumentālajiem pavadījumiem, jeb tā sauktajām fonogrammām, lai katrs pats var pirms svētkiem iemācīties kādu no dziesmām, un ar grāmatas, un instrumentālā pavadījuma palīdzību uzrīkot sev, un saviem mīļajiem nelielu koncertu!

Jau nākamajā pirmdienā, 3. decembrī ar koncertu atjaunotajā “VEF kultūras pilī” sāksies Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” grāmatai veltītā koncertsērija, kurā kā īpašie viesi piedalīsies: Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un Latvijas radio bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte”. Koncertos skanēs populāras latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Guntars Račs: “Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par tik negaidītu sākumu. Cerēju, ka grāmatiņa “ieskriesies” un kāds to pamanīs tikai nedēļu pirms Ziemassvētkiem, bet ir noticis brīnums! Es no sirds par to priecājos un gaidu ikvienu grāmatas izdošanai veltītajos koncertos visā Latvijā. Tā kā koncerts Liepājā 6. decembrī koncertzālē “Lielais Dzintars” ir jau izpārdots, nolēmām rīkot papildkoncertu 5. decembrī. Mums būs krāsaina un dzīvespriecīga programma un ar šādiem muzikantiem citādāk nemaz nevar būt. Protams, būs arī kāda sentimentālāka nots”.

Koncerti:

03. decembris - Rīga, VEF kultūras pils

05/06. decembris - Liepāja – Lielais dzintars

07. decembris - Valmiera – Kultūras centrs

09. decembris - Ventspils – Jūras vārti

13. decembris - Cēsis – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”

14. decembris - Rēzekne - Latgales vēstniecība “Gors”

19. decembris - Tukums – Kultūras nams

20. decembris - Sigulda – “Siguldas devons”

29. decembris - Jelgava - Kultūras nams

 

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.

Alt

Nikolajs Puzikovs jau sen vēlējās sadarboties ar producentu un dziesmas autoru Rassell (Ruslans Kuksinovičs). Beidzot tāda iespēja radās un kopīgi tapusi dziesma “Man vajag tādu kā tevi”, kuras mūzikas autors ir Rassell, bet vārdus rakstījis pats Nikolajs.

“Ideja dziesmai radās jau gada sākumā, saņemot demo versiju no Rassell,” stāsta Nikolajs, “biju pozitīvi pārsteigts par Rassell melodiskās līnijas izvēli,  kuras pamatā bija POP, R&B un vieglas deju mūzikas kombinācija. Vēl aizvien domāju, ka Rassell ir viens no talantīgākajiem producentiem Latvijā. Joprojām strādāju policijā, un dziesmas vārdus sarakstīju atvaļinājuma laikā Kiprā. Ceļojums man deva iedvesmu un labas atmiņas, līdz ar to uzrakstīt tekstu man bija mazliet vieglāk nekā atrodoties Latvijā. Tas nav viegls darbs atrast pareizos vārdus. Pirms dziesmu nododu saviem klausītājiem un atbalstītājiem, vēlējos saņemt ekspertu viedokļus un vairākums atzina, ka šādas stila dziesmas manā repertuārā nav, un ir laiks pamēģināt kaut ko jaunu.”

Nikolajs Puzikovs - "Man vajag tādu kā tevi" (official video)

Par dziesmas video tapšanu Nikolajs komentē: “Esmu ļoti apmierināts ar darba rezultātu. Dziesmas video vēlējos atspoguļot braucienu ar motociklu. Videoklipā tika filmēti vairāki Harley-Davidson motociklu modeļi un ne tikai. Jāsaka paldies manam draugam Paulam, kurš palīdzēja to visu noorganizēt, kā arī paldies Kasparam Dvinskim (Dween), kurš ļoti aktīvi iesaistījās filmēšanas procesā. Un paldies visiem maniem draugiem, kuri filmējās – Dayana Kudryashova, Santa Ozoliņa, Jānis Ozoliņš, Daniela Kārkle, Linda Plaude, Linda Vilkārsne, Karolīna Motrosova, Rihards Matrosovs, Felipe Gabriel Xavier, Sindija Kļaviņa, Mārtiņš Grunte, Roberts Engers. Tā bija viena no labākajām ballītēm.”

Alt

Mikrofona ieraksti, gatavojoties Ziemassvētkiem, no 22. līdz 24. novembrim sniedz iespēju iegādāt muzikālas dāvanas un grāmatas saviem mīļajiem svētkos par izdevēju cenām, aicinot ciemos uz noliktavu Sēlpils ielā 2c.

Ikviens mūzikas cienītājs ir gaidīts MicRec noliktavā Sēlpils ielā 2c. Pircēji atradīs gan lielus retumus, sen izdotus albumus, kuri veikalos vairs nav atrodami, gan pavisam jaunus ierakstus, kas vēl tikko bijuši un ir pieprasītāko albumu sarakstos veikalos, īpaši plašā piedāvājumā mūzika bērniem un Ziemassvētku kompozīcijas. Pēc klientu pieprasījuma būsim sagatavojuši arī īpašu kasešu un vinila izdevumu piedāvājumu.

Labas ziņas grāmatu cienītājiem, jo tikai akcijas dienās pilnīgi visām nošu grāmatām viena cena – 8 eur. Kā arī izdevēja cenas "Izdevniecības MicRec" jaunumiem - papildinātajam pārizdevumam "M.Freimanis "Zālīte truša dvēselei"" un Daigas Mazvērsītes grāmatai “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”, kā arī 2017.gada pieprasītākās grāmatas - Guntara Rača dzejoļu krājumiem "365 1. un 2. daļa".

Šajā akcijā piedāvājam tikai divas cenas 2 un 5 eur mūzikas ierakstiem un 8 eur nošu grāmatām. Sekojiet līdzi informācijai, jo pilnu akcijas piedāvājumu publicēsim tikai dažas dienas pirms notikuma.

Izmantojiet lielisku iespēju bez drūzmas un steigas jau laikus sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos.

Pie noliktavas var ērti piebraukt gan ar personīgo auto, ir bezmaksas stāvvieta, kā arī ar sabiedrisko transportu -  5. tramvajs (pietura Saldus iela), 9., 25. trolejbuss un 21. autobuss (pietura Sēlpils iela).

Gaidīsim Jūs 22., 23., 24. novembrī Mikrofona ierakstu noliktavas telpās Sēlpils ielā 2c, Rīgā  (blakus Asins donoru centram). Norēķināties būs iespējams gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

 

Darba laiks:

22. novembrī  11:00 – 19:00

23. novembrī  11:00 – 19:00

24. novembrī  10:00 – 18:00

 

Informāciju meklējiet arī www.micrec.lv un mūsu sociālajos tīklos.