TUMSA

TUMSA. Spēlējot debesis (CD)

Alt
CD 9,99 €
Liepājnieku grupas "Tumsa" jaunais, nu, jau pēc kārtas ceturtais ierakstu albums "Spēlējot debesis".
 
Grupa ar nosaukumu "Tumsa" pirmo reizi plašākai publikai parādījās 1994.gadā. Kopš tā brīža grupas sastāvā notikušas būtiskas izmaiņas.
1997.gadā tiek parakstīts līgums ar kompāniju "Mikrofona Ieraksti" un 1998.gadā klajā nāk grupas debijas albums "Putni", kurš vēl šobrīd ir pieejams vienīgi audiokasetes formātā. 2000.gadā iznāk albums "Katram savu Atlantīdu", bet 2001.gadā " Nesaprasto cilvēku zemē". Ar katru jauno albumu grupas atbalstītāju rindas paplašinās un šobrīd var droši teikt, ka grupa "Tumsa" ir viena no vadošajām un "dzīvajām" grupām Latvijā. Šobrīd "Tumsas" koncerti ir lieliski apmeklēti, un ikviena jaunā dziesma ātri vien nokļūst radiostaciju spēlētāko dziesmu sarakstos.
Šī brīža aktuālākā grupas dziesma ir "Es esmu mazliet don kihots", kura vienas nedēļas laikā iekļuvusi Radio SWH top 40 #9 pozīcijā.
Jaunajā albumā "Spēlējot debesis" ir pavisam 12 jaunas dziesmas, kuras sarakstījis Mārtiņš Freimanis. Albumu producējuši paši grupas dalībnieki kopā ar līdzproducentu un studijas GEM skaņu režisoru Ediju Gņedovski. Vienpadsmit dziesmas ir latviešu valodā un tikai viena no albumā iekļautajām dziesmām ir angliski, tā ir dziesma "This Is Not Paradise", ar kuru "Tumsa" startēja Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē.
Paralēli ir ierakstītas vairākas dziesmas gan latviski, gan angliski, un ar grupas dziesmām angļu valodā kompānija "Mikrofona Ieraksti" iepazīstinās arī savus partnerus Lietuvā, Igaunijā un citās Eiropas valstīs.
 
Kods:
2911872
Izdots: 01.09.2002
1. Pēc mums (vēl ilgi zeme skums)
2. Spēlejot debesis
3. Paspēlēsim paslēpes
4. This is not paradise
5. Logi mākoņos (feat.Device)
6. Tu esi tāda viena
7. Redz, kā tu ar mani
8. Tā tas mās'
9. Zeme nepiedod
10. Balāde par sirdīm salauztām
11. Es esmu mazliet Don Kihots
12. Mazliet vēl