Lauris Amantovs

Jazz quartet feat. Deniss Paškevičs "Šūpuļdziesma trombonam''

Alt
CD 8,99 €

Albumā iekļautas pazīstamu pasaules džeza mūzikas autoru tēmas Laura aranžējumā, kā arī latviešu komponistu Gunāra Rozenberga un Viļņa Kundrāta skaņdarbi. Kā arī divi Ulda Stabulnieka skaņdarbi, starp tiem arī “Balāde”, ar kuru 1973. gadā Stabulnieks kļuva par prestižā Monako Starptautiskā džeza kompozīciju konkursa laureātu, bet pēc balvas netika, jo komponistam tika liegts izbraukt no valsts.

 

Kods:
2915752
Izdots: 02.10.2017

Trombonists Lauris Amantovs ir radošs jaunās paaudzes džeza mūziķu pārstāvis, studējis džezu Klaipēdas universitātē, mācījies pie tādām slavenībām kā Peter Herbolzheimer, Jiggs Wigham un ir vairāku starptautisku improvizācijas konkursu laureāts. Muzicējis “ West Coast Band”, “Riga cool quintet”, “Mirage Jazz Orchestra”, “Mirage octet” u.c. 

Pašlaik ir nodibinājis savu džeza kvartetu, kurā pulcinājis pieredzējušus un atzītus latviešu džeza mūziķus – bundzinieku Arti Orubu, pianistu Viktoru Ritovu un kontrabasistu Andri Grunti. Bet albuma “Šūpuļdziesma trombonam” ierakstā pieaicinājis piedalīties arī vienu no vadošajiem Latvijas saksofonistiem Denisu Paškēviču. 

1. September in the rain
2. Balāde
3. Beautiful love
5. Bastejkalna valsis
6. Day by day
Lauris Amantovs piedalās Deniss Paškevičs
7. Softly as in a morning sunrise
Lauris Amantovs piedalās Deniss Paškevičs
8. Esi man klāt...

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes