Esam savas nozares līderi Latvijā kopš 1992.gada, kad pirmo reizi tika izdots ieraksts ar MICREC zīmolu. Kopš 1996.gada esam MIKROFONA IERAKSTI.

Mūsu izdoto mākslinieku vidū ir visas lielākās latviešu popmūzikas, rokmūzikas un deju mūzikas zvaigznes, starp kuriem ir tādi vārdi kā Raimonds Pauls, Lauris Reiniks, Prāta Vētra (Brainstorm) Līvi, Credo, Pērkons, Vaidava, Laima Vaikule, Olga Rajecka, Turaidas Roze, Zodiaks, Remix, Igo, Eolika, Menuets, Zigmars Liepiņš, Jānis Lūsēns, Ingus Baušķenieks, Valdis Atāls, Ieva Akuratere, Tumsa, BTH, Opus Pro, Aisha, Andris Ērglis, bet bet, Jauns Mēness, Dzeguzīte, Knīpas un Knauķi, Normunds Rutulis, Ance Krauze, Marija Naumova, Marhils un daudzi, daudzi citi.

Jaunajiem māksliniekiem

Ja arī Tu vēlies kļūt par mūsu mākslinieku un tev ir mums kaut kas labs rādāms, atsūti savas labākās dziesmas ierakstu (demo) MP3 formātā uz šo e-pasta adresi: info@micrec.lv 

Klāt pievieno mazu aprakstu par sevi, foto un kontaktinformāciju. Ja tavs piedāvājums mums šķitīs interesants, gaidi atbildi! Visiem pārējiem atbildi nesolām. Paldies par sapratni.

Kontakti

Izdevniecība MicRec
Šampētera iela 2, Rīga, LV-1046, Latvija
Tālrunis birojā  - 25 676 743
Reģ.Nr. 40003393359