Micrec.lv veikala lietošanas noteikumi

Piegādes www.micrec.lv tiek veiktas tikai Latvijas teritorijā. Starptautiskos pasūtījumus ir iespējams veikt rakstot uz e-pastu: veikals@micrec.lv

Preces cena

Visas cenas ir norādītas eiro EUR. Preces pasūtījuma cenā ietilpst arī visi nodokļi. Kopējo pasūtījuma cenu veido preces cena un piegādes cena. Samaksu par preci jāveic pasūtīšanas brīdī, norēķinoties ar bankas norēķinu karti.

Piegādes noteikumi

Lai MICREC varētu nodrošināt piegādi divu-trīs darba dienu laikā, pasūtītājam ir jāizpilda šādi nosacījumi:

  • Piegādes notiek no plkst.9:00 līdz 18:00 pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā norādītie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt konkrētās dienas piegādes laika ietvaros;
  • Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, piemēram,  kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma;
  • Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti.

Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam adresēt uz e-pastu: veikals@micrec.lv

Piegādes veidi un maksa

Preču piegādes izmaksas nav atkarīgas no preču pasūtīšanas skaita.

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem preču saņemšanas veidiem:

  • Preču piegāde uz OMNIVA pakomātiem visā Latvijā - 5 EUR;
  • Preču piegāde ar kurjeru visā Latvijā - 5 EUR;
  • Preču piegāde ārpus Latvijas - 10 EUR;

Pirkuma apkalpošana un garantijas

SIA „Izdevniecība MicRec” garantē, ka Jūsu pasūtījums tiks piegādāts laikā un ievērojot pasūtījumu. Pirkums tiks piegādāts ar „VENIPAK” kurjeru starpniecību, vai ar "OMNIVA" pakomātu starpniecību. Piegādes adreses, kuras ir ārpus Latvijas, tiks nosūtītas pa pastu ierakstītā sūtījumā. 

Saņemot nekvalitatīvu vai bojātu preci, tās vietā Jūs saņemsiet jaunu preci, ja atsūtīsiet bojāto preci mums atpakaļ. SIA „Izdevniecība MicRec" neatbild par preču kvalitāti un trūkumiem, ja prece pēc saņemšanas nepareizi lietota vai uzglabāta, vai kā citādi pārkāpti normatīvie akti vai iestājies normatīvajos aktos paredzētais atbildības ierobežojums.

Pēc preces iegādāšanās micrec.lv, Jūs saņemsiet apstiprinājumu epastā.

Ja pasūtījumā ir pieļautas kļūdas, Jums ir tiesības pasūtījumu neapstiprināt pēc pirmās e-pasta vēstules saņemšanas un pasūtījums netiks uzskatīts par pasūtītu. Ja Jūs esat apstirpinājusi (-is) pasūtījumu un arī pēc apmaksas veikšanas nepaziņojat par pasūtījuma grozīšanu, pasūtījums uzskatāms par pasūtītu.

Atteikuma tiesības

Iepirkšanos www.micrec.lv nosaka 2002.gada 28.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr.207. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no piegādātās preces un to atgriezt septiņu dienu laikā pēc atteikuma iesnieguma nosūtīšanas uz epasta adresi: info@micrec.lv un nosūtot preci pa pastu uz adresi: SIA „Izdevniecība MicRec”, Šampētera iela 2, Rīga, LV-1046, Latvija. Atteikuma iesniegumā jānorāda informācija par atteikuma iemesu, pircēja vārds, uzvārds, adrese, personas kods, bankas konta numurs, uz kuru pārskaitīt naudu par atgriezto preci. Nauda par notikušu piegādi diemžēl netiek atgriezta.