Alt
CD 4,50 €

Albumā dzirdamas gan jaunas, gan jau paaudžu paaudzēs iemīļotas latviešu un ārzemju autoru dziesmas ziemas noskaņās, ko īpaši vairo Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.
Par orķestra aranžējumiem rūpējusies Holivudā strādājošā latviešu mūziķe un komponiste Lolita Ritmanis, kura sadarbību ar Lauri vērtē kā lielisku. Lolita Ritmanis: “Vispirms mēs pārrunājām katrai dziesmai iecerēto noskaņu. Lai gan albumā ir arī jau pazīstamas dziesmas, mūsu mērķis bija tās ietērpt jaunā, mazliet romantiskākā filmu mūzikas stilā. Disku dāvināšu arī vairākiem Holivudas paziņām, kuriem varētu būt interesanti to noklausīties. Vai nebūtu jauki, ja kādā Holivudas filmā varētu iekļaut arī Laura Reinika ierakstus!” 
Savukārt pats Lauris Reiniks uzsver, ka Ziemassvētki vēl nekad viņam nav sākušies tik agri kā šogad, jo darbs ar albuma un koncerta materiālu sācies jau augustā, viesojoties ASV: “Albumā ir ieguldīts milzīgs darbs un šobrīd jau atkal strādajam ar koncerta programmu. Tik daudz Ziemassvēktu domu, noskaņu un pārdomu man nav bijis vēl nekad. Un man liekas, ka to visu var sajust arī šajās dziesmās.” Albumā dzirdamas gan jaunas, gan jau paaudžu paaudzēs iemīļotas latviešu un ārzemju autoru dziesmas ziemas noskaņās, ko īpaši vairo Vidzemes kamerorķestra klātbūtne. Par orķestra aranžējumiem rūpējusies Holivudā strādājošā latviešu mūziķe un komponiste Lolita Ritmanis, kura sadarbību ar Lauri vērtē kā lielisku. Lolita Ritmanis: “Vispirms mēs pārrunājām katrai dziesmai iecerēto noskaņu. Lai gan albumā ir arī jau pazīstamas dziesmas, mūsu mērķis bija tās ietērpt jaunā, mazliet romantiskākā filmu mūzikas stilā. Disku dāvināšu arī vairākiem Holivudas paziņām, kuriem varētu būt interesanti to noklausīties. Vai nebūtu jauki, ja kādā Holivudas filmā varētu iekļaut arī Laura Reinika ierakstus!” 
Savukārt pats Lauris Reiniks uzsver, ka Ziemassvētki vēl nekad viņam nav sākušies tik agri kā šogad, jo darbs ar albuma un koncerta materiālu sācies jau augustā, viesojoties ASV: “Albumā ir ieguldīts milzīgs darbs un šobrīd jau atkal strādajam ar koncerta programmu. Tik daudz Ziemassvēktu domu, noskaņu un pārdomu man nav bijis vēl nekad. Un man liekas, ka to visu var sajust arī šajās dziesmās.” 

SKU:
2914942
Izdots: 22.11.2012
1. Tik balti
2. Dāvana
3. Zvaniņš skan - piedalās Knīpas un Knauķi
4. Amerikā snieg - piedalās Knīpas un Knauķi
5. Zvani un sveces - piedalās Knīpas un Knauķi
6. Panis Angelicus - piedalās Elīna Šimkus
7. Kokosrieksts
8. Nakts mani uzrunā - piedalās Kārlis Būmeisters un Yana Kay
9. Ziemassvētku lūgšana
10. Nevar būt kā savādāk - Reiniku ģimene
11. Klusa nakts, svēta nakts
12. Ziemassvētku laiks
13. Es brienu Intro
14. Es brienu

Norēķinu iespējas veikalā

Populārākās Latvijas internetbankas

Norēķinu kartes