Alt
16.05.2016

15. maijā Rīgā, Spīķeru koncertzālē, tika noskaidrots koncertšova un jauno talantu konkursa “SuperMikrofons” lielais uzvarētājs.

 

Galveno balvu - tiesības piedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā, ieguva grupa “Četri vienā” no Madonas. Grupa gan atlases kārtā, gan finālā izpildīja grupas dalībnieces Ilzes Rijnieces sarakstīto dziesmu “Glezna”, iegūstot skatītāju un žūrijas simpātijas.

Rīgas konkursā “SuperMikrofons” vispirms pēc žūrijas un skatītāju balsojuma no desmit Rīgas atlases dalībniekiem tiks izraudzīti trīs, kas iekļuva superfinālā, kurā piedalījās arī pārējo Latvijas pilsētu finālisti, no kuriem žūrija izvēlējās galvenās balvas saņēmēju. Finālā startēja Kristaps Čimbars un grupa The HiQ, neparastā “multeņroka” apvienība Radio iela 8 no Liepājas, jelgavnieku rokgrupa On My Way, kā arī talantīgās dziedātājas Kristīne Mihailova no Rēzeknes, Una Daniela Aizgale no Cēsīm un Estere Tauriņa no Valmieras. Rīgā par labākajiem tika atzīti un lielajā finālā uzstājās grupa SunSuns, dziedātājs Toms Kalderauskis un apvienība Summer Knight Band.

Žūrijas pārstāvis Guntars Račs: “Bija gandrīz neiespējami noteikt vienu vislabāko. Bija vairāki ļoti labi pretendenti. Ceru ar dažiem turpināt sadarbību arī ārpus šī konkursa.”

 

Īpašā “Radio Tev” balva  - reklāmas līgums 1000 eiro vērtībā – tika pasniegta grupai On My Way  no Jelgavas.

 

Koncertšovos astoņās Latvijas pilsētās jaunos talantus vērtējā un spilgtus priekšnesumus sniedza arī tādi populāri mūziķi kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Ainars Virga, Uldis Marhilevičs, Ieva Akuratere un Andris Ērglis, bet “SuperMikrofona” vadītāja lomā iejutās Lauris Reiniks.