Alt
09.06.2016

Latviešu saulainās deju mūzikas tandēms, dīdžejs un producents Dween un dziedātājs Nikolajs Puzikovs šodien savus klausītājus iepazīstina ar aktuālāko jaunumu, dziesmas “Ceļojums (Pacel rokas gaisā)” video! Kā jau tas ir ierasts, šī tandēma sadarbībā tapušās dziesmas “Tu esi karsta” (843 000 video skatījumu kanālā YouTube) un “Viņas varā” (271 000 skatījumu), kā arī Dween producētais Nikolaja hits “Mana mīļā meitene” (313 000 skatījumu), arī šis ir saulains, dzīvespriecīgs un viegls skaņdarbs, un video ierakstā piedalās daudz skaistu meiteņu. Dziesmas videoklipu veidojis režisors un operators Kaspars Kambars, kurš ir jau iepriekš sadarbojies ar abiem mūziķiem, un kurš filmējot šo video, gandrīz noslīcinājis jūrā savu kameru.

Nikolajs par dziesmu un sadarbību ar Dween: “Mūsuprāt, tāda sadarbības pārtraukuma nav bijis, jo vienmēr mēs komunicējam un uzstājamies dažādās ballītēs un lielākos un mazākos pasākumos, tāpēc jaunas dziesmas publicēšana bija tikai laika jautājums. Iedvesma nāca agrā pavasarī. Vēlējāmies uztaisīt kopīgu vasaras dziesmu, ko paši uzspēlētu savās ballītēs. Piezvanījām ģitāristam un producentam Jānim Čubaram, kurš labprāt iespēlēja dziesmas tēmu un padarīja saulaināku dziesmas skanējumu. Šoreiz pats rakstīju dziesmas vārdus un tas ir aicinājums uz brīdi atvilkt elpu, kad ir tik daudz stresa un problēmu. Dziesma aicina doties elpu aizraujošā ceļojumā, kas piepildīs mūsu sapņus, cerības atrast savu īsto mīļoto cilvēku.

 

Jautāts par to, kādi jauni izaicinājumi gaidāmi šovasar, dziedātājs stāsta: “Katru gadu kopā ar draugiem dodamies uz jūru un šis gads noteikti nebūs izņēmums. Šogad plānojam doties ceļojumā uz Roņu salu  kopā ar draugiem un mūsu jahtas ''Starts'' īpašnieku Albertu Ziemeli. Tā ir tā pati jahta, kas redzama dziesmas videoklipā.”

 

Bet dziesmas mūzikas producents Dween šogad ieplānojis izlēkt ar izpletni.

 

Jaunā dziesma “Ceļojums (Pacel rokas gaisā)” ir iekļauta jaunajā CD un Mp3 izlasē “Super ballīte #2”, kurā atrodamas daudzas šī brīža aktuālākās latviešu deju mūzikas dziesmas un pazīstamu dziesmu remiksi. 

http://micrec.lv/album/superballite-nr2-latviesu-top-dziesmas-un-remixi

Dween un Nikolajs saka lielu paldies kafejnīcai ''Koklītes'', Saulkrastos, kompānijai Arjahtu.lv  un jo īpaši Albertam Ziemelim ar visu Jahtas "Starts" apkalpi, Deju studijām ''Kustību bāze'' un ''PRO-X'', kā arī bāram “Just”. Speciāls paldies Vivitai Leismanei un visiem, kas piedalījās video klipa filmēšanā.

Dziesmas videoklipa prezentācijas koncerts notiks šonakt bārā “Just”.

 

Dziesma ir pieejama Doremi.lv, iTunes, Spotify, Deezer un Apple Music.