Alt
13.06.2016

Sagaidot savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju, grupas „bet bet” dalībnieki ir apzinājuši vietas Latvijā, kurās grupa līdz šim vēl nav uzstājusies, tāpēc nolemts “Lielos jubilejas koncertus” rīkot tieši tur. Turnejas atklāšanas koncerts notika pārpildītā Allažu tautas namā, tam sekoja koncerts Tumes kultūras namā un Piņķos. Nu pienācis laiks paziņot vietas, kurās šovasar notiks “Lielie jubilejas koncerti”!

30. jūlijā Lubānā

31. jūlijā Mārsnēnos

5. augustā Vārkavā

6. augustā Madlienā un Alūksnē

7. augustā Rožupē

13. augustā Staburagā

14. augustā Dzērbenē

19. augustā Kandavā

20. augustā Viļakā

21. augustā Valkā

26. augustā Gailīšu pagastā

27. augustā Viesītē

 

bet bet - Vakara vējā (LIVE. Tumes kultūras nams 2016). Ierakstīts ar vienu mikrofonu

Uz visiem koncertiem biļetes iepriekšpārdošanā maksās EUR 4.99. Koncertu norises dienā biļetes būs ievērojami dārgākas.  Biļetes: http://goo.gl/f6gShf  Bez šiem koncertiem grupa vēl sniegs koncertu arī 12. augustā, Valmierā.

Lielajos jubilejas koncertos grupa plāno izpildīt sava jaunākā albuma “Vasara nebeigsies nekad” programmu, kas būs papildināta ar grupas lielākajiem hitiem – ”Diena”, “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Vakara vējā”, “Es tevi nemīlu”, “Pieklauvē”, “Mēmā dziesma” u.c. Koncertu sēriju plānots iemūžināt dokumentālajā filmā, kuru uzņēmies veidot režisors Ritvars Bluka.

Pēc katra koncerta grupa ieplānojusi tikties ar saviem klausītājiem, sniegt autogrāfus uz jaunā albuma, kā arī prezentēt grupas bundzinieka Guntara Rača dzejoļu un dziesmu grāmatu “Laikam laika nav”.  Pēc šīs turnejas grupa dosies ierakstu studijā un gatavos jaunu Ziemassvētku programmu, albumu un koncertu sēriju.

Grupā “bet bet”, kopš tās dibināšanas 1991. gadā, muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, ģitārists Uģis Tirzītis, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, bet kopš 2006. gada arī basģitārists Andris Alviķis.  Grupa izdevusi 8 studijas albumus un vairākas labāko dziesmu izlases. Ceturtdaļgadsimta laikā grupa ir apbraukājusi visu Latviju, kā arī uzstājusies Polijā, Zviedrijā, Somijā un Īrijā.