Alt
25.08.2016

Grupa “bet bet”, atzīmējot savu 25. pastāvēšanas gadu, jau pavasarī sāka apceļot Latvijas laukus un mazpilsētas ar koncertu sēriju “Vasara nebeigsies nekad”. Grupa uzstājās tajās vietās, kurās līdz šim tā vēl nebija uzstājusies. Jau aizvadīti ļoti veiksmīgi un klausītāju labi apmeklēti koncerti Allažos, Tumē, Piņķos, Lubānā, Mārsnēnos, Madlienā, Rožupē, Staburagā, Dzērbenē, Kandavā, Viļakā, Upītē un Valkā. Šonedēļ turneja noslēgsies ar koncertu Gailīšu pagasta atpūtas kompleksā “Miķelis”, piektdien 26. augustā, un sestdien, 27.augustā ViesītesMīlestības saliņas estrādē.

Jubilejas koncertus Latvijas laukos un mazpilsētās pavada sirsnīga atmosfēra, cilvēku atsaucība un neviltots izbrīns par to, ka vietās, kurās populārās mūzikas koncerti notiek ļoti reti, uz “bet bet” koncertu sanākuši tik daudz klausītāju no apkaimes, un sabraukuši no lielajām pilsētām, kurām šoreiz šie koncerti gāja secen. Katru dienu grupa saņem arvien jaunus uzaicinājumus uzstāties kādā nelielā ciematā vai apdzīvotā vietā. Braucot no vienas vietas uz otru, grupas dalībnieki ir arī apmeklējuši ievērojamākos kultūras objektus, izpētījuši dažādu ciematu estrādes un tautas namus ar domu, ka tās varētu būt vietas, kurās grupa iegriezīsies nākamgad, ja vien apstākļi būs labvēlīgi.

Grupas bundzinieks Guntars Račs: “Nevienā vietā, no tām, kurās bijām, mēs nemanījām neko no daudzkārt aprunātās depresijas Latvijas laukos, bezdarbu un nesakoptību. Ceļi ir atjaunoti, cilvēki ir smaidīgi, saimniecības sakoptas. Bet visam pāri mūs burtiski “satrieca” cilvēku labvēlība un pateicības jūtas, par to ka neesam viņiem pabraukuši garām. Es aicinu arī pārējās Latvijas grupas, saņemties un doties pie šiem cilvēkiem, ticiet man, jūs ne mirkli to nenožēlosiet.”

Pēc vasaras koncertu sērijas grupa sāk aktīvi gatavoties Ziemassvētku koncertiem un jauna Ziemassvētku albuma ierakstam. Koncerti notiks kopīgi ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kori, diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Šie koncerti, atšķirībā no jubilejas koncertiem, no 18. līdz 26. decembrim notiks lielajās Latvijas pilsētās Rīgā, Liepājā, Cēsīs, un Rēzeknē.

Kā vēsta grupas pēdējā albuma nosaukums, tad “ Vasara nebeigsies nekad” un tāpēc viss turpinās!