Alt
02.11.2016

Jaunais remikss savu pirmizrādi piedzīvoja vakar naktī, populārajā deju mūzikas kanālā TASTY NETWORK, un ir jau klausīts vairāk nekā 10 000 reižu! Noklausies arī tu!

Kompānija “Mikrofona ieraksti”, gatavojoties savam 20 gadu jubilejas koncertam “Arēnā Rīga, kurš notiks jau nākamajā trešdienā, pārcilājot arhīvus, tajos atrada arī 2001. gadā veiktā grupas “Prāta Vētra” dziesmas “Waterfall” ieraksta balss celiņus. Šis atradums deva ierosmi izveidot jaunu dziesmas remiksa versiju.

Pirmo jaunā remiksa versiju izveidoja producentu apvienība “Boyza II” ar Lotaru Lodziņu priekšgalā, kuri jau tālajā 2001. gadā to bija vienu reizi paveikuši. Tolaik remiksu izveidoja arī viens no visu laiku veiksmīgākajiem latviešu deju mūzikas producentiem Ralfs Mākulis (BTH). Šī versija tika nominēta “Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvai”.  Singlu 2001. gadā dažādās valstīs izdeva angļu kompānijas “EMI Records” nodaļas.

Bet šogad, kad jau bija sagatavota jaunā “Boyza II” remiksa versija un grupa bija noklausījusies rezultātu, Renārs Kaupers nolēma pārdziedāt balss celiņus no jauna. Iegūstot jaunos balss celiņus, radās doma pieaicināt arī citus deju mūzikas producentus, lai izveidotu vēl kādu mūsdienīgu remiksu un “MicRec” to šoreiz uzticēja jaunajam un talantīgajam producentam Rūdolfam Elvisam Zariņam jeb “REZarin”, kurš pirms šogad jau vienu reizi palīdzēja “MicRec” izdotajam dziedātāja Justa dziesmas “Heartbeat” remiksam iekļūt Anglijas izdevuma Music Week apkopotajā “UK Upfront Club Top 40”.

Producenta “REZarin” izdotās dziesmas guvušas atbalstu no pasaulē zināmiem dīdžejiem un producentiem. Pērn viņa dziesmu ''About You'' tika atskaņota DJ Hardwell radio šovā. Dziesma ''I Got That'' un Justa “Heartbeat” remikss šogad tika atskaņots populārajā Don Diablo radio šovā. Savos DJ setos “REZarin” producētos skaņdarbus iekļāvuši tādi pasaulē pazīstami mākslinieki kā Robin Schulz un Mike Williams!

Nākamajā nedēļā publicēsim arī jaunos “Boyza II” remiksus!

Dziesmas “Waterfall” oriģinālās versijas video:

Dīdžejus aicinām sūtīt savus pieprasījumus pēc remiksa celiņiem uz e-pasta adresi: promo@micrec.lv