Alt
17.11.2016

Jauniešu popgrupas NANDO jaunais albums “Mamma mani apēdīs” nāks klajā jau pavisam drīz, 24. novembrī. Šodien publicējam pirmo dziesmu “Saulesbrilles”, kuras ierakstā piedalās populārais latviešu hip-hopa jaunās paaudzes mākslinieks Reiks (Arvis Šķirus), kurš kļuva pazīstams, kā viens no grupas “Olas” dalībniekiem.

 

Visas 12 jaunā albuma dziesmu autori ir komponists un vokālās grupas “Framest” vadītājs Jānis Ķirsis un dzejnieks Guntars Račs, kuram šī ir pirmā sadarbība ar šo kolektīvu. NANDO muzikālā pedagoģe ir dziedātāja Rūta Dūduma, kura pašlaik spoži piedalās TV3 šovā “Izklausies redzēts 3” un ir skatāma arī citās TV pārraidēs, kā arī ir vokālās grupas “Framest” dalībniece.

 

RŪTA DŪDUMA: Vislielākais prieks un gandarījums man kā pedagogam, ir redzēt, ka meitenēm pašām patīk tas, ko viņas dara. Un vēl, kā viņas muzikāli aug un attīstās. Sākot darbu pie diska materiāla, kopā sapratām, ka iznākums būs mūsdienīgs, ne vairs bērnišķīgs un pilns ar lipīgiem hitiem! Klausos un priecājos!”

 

Popgrupā “NANDO” dzied piecas meitenes. Nemainīgā sastāvā, grupas dalībnieces kopā dzied jau astoto gadu. Pēdējā gada laikā NANDO ieguvusi visas iespējamās augstākas godalgas prestižākajos Latvijas jauno vokālistu konkursos. Jau četru gadu garumā, grupai izveidojusies cieša sadarbība ar tērpu mākslinieci Elitu Patmalnieci, kura rūpējas par meiteņu skaistajiem skatuves tērpiem.

 

NIS ĶIRSIS: “Šķiet, ir sanācis lielisks albums ar 12 spilgtiem, krāsainiem Guntara Rača dzejoļiem, talantīgo NANDO meiteņu izpildījumā. Esmu gandarīts par padarīto un priecīgs par to, ka latviešu mūzikā ir jauns albums jauniešiem.”

 

GUNTARS RAČS: “Man tā bija pilnīgi jauna pieredze. Ar Jāni kopā dziesmas jau biju rakstījis, bet ne tādai jauniešu popgrupai kāda ir NANDO”. Te vairs nederēja dziesmiņas par zaķīšiem un kaķīšiem, te bija jāskatās, kas ir aktuāls jauniešiem “NANDO” meiteņu vecumā. Man pašam ir mājās ir šāds “tīneidžeris”, un man bija kur smelties idejas. Domāju, ka ir izdevies interesanti. Īpašu krāsu tam visam piedod viesmākslinieki. Paldies viņiem, ir prieks būt vienā projektā.”