Alt
13.04.2017

Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis mūzikas skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā. Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā „Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori. Pēc deviņu nedēļu dziesmu kaujām Rēzeknes Zaļo pakalnu koris kļuva par šova “Koru kari 3” uzvarētājiem, iegūstot ne vien naudas balvu labdarības mērķim, bet arī iespēju piedalīties „Pasaules koru olimpiādē”, kurā tika gūti labi rezultāti – izcīnīta zelta medaļa. Otrs grupas dalībnieks ir Vitolds Gorņevs, kurš vienlaikus ir gan grupas taustiņinstrumentālists, gan arī uzņēmies grupas menedžera funkcijas.

Grupa “Galaktika” vairākus gadus ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas šlāgeraptaujā”. Dažas no grupas populārākajām dziesmām ir - „No visas sirds”, „Rāzna”, un šobrīd aktuālās „Sauc atpakaļ” un “Kopā tik un tā”.

Jaunajā albumā iekļautas pavisam 16 dziesmas. Albuma ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki, starp kuriem ir bērnu popgrupa “Dzeguzīte”, Dainis Skutelis, brāļi Puncuļi, Ingrīda Balode, Rēzeknes “Zaļā kora” meitenes, “Oranžā kora” meitenes, Ieva Grēvele un citi. Ierakstā piedalījušies arī Mārtiņš Strods (akustiskā ģitāra, papildus vokāls), Andris Šīrants (elektriskā ģitāra) un Normunds Litovnieks (papildus vokāls). Dziesmas aranžēja Normunds Zušs un Kaspars Maks. Miksēja un “master” veidoja Kaspars Maks. 

 

Albumā iekļautas dziesmas:

 

1. Sauc atpakaļ

2. Tēvam (piedalās brāļi Puncuļi)

3. Labvakar, draugi

4. Laimīgā zeme (piedalās Dzeguzīte)

5. Es vienmēr Tev būšu klāt (piedalās Ingrīda Balode)

6. Cik labi, ka Tu esi

7. Kopā tik un tā (piedalās “Oranžā kora” meitenes)

8. Bet sirds vēl tic

9. Mote dieleņu auklieja (piedalās Ieva Grēvele)

10. Atpakaļ ceļa nav (piedalās Ingrīda Balode)

11. Atkalredzēšanās

12. Sapņa ceļojums (piedalās Dzeguzīte)

13. Es piederu Tev - Tu man (piedalās “Rēzeknes Zaļā kora” meitenes)

14. Mūs vieno mūzika (piedalās Dainis Skutelis un Ingars Puncuļs)

15. Kod Latgola sazdūs rūkos (piedalās Dainis Skutelis)

16. Pi Dīveņa gari goldi

 

Lai godam atzīmētu jaunā albuma “Sirds vēl tic” izdošanu, grupa “Galaktika” 30. aprīlī,  organizē koncertu Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “GORS”. Par prieku mūziķiem un par sarūgtinājumu visiem grupas atbalstītājiem, visas biļetes uz šo koncertu jau ir izpārdotas! Koncertā piedalīsies “Galaktika”, brāļi Puncuļi, Dainis Skutelis, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris, “Oranžā kora” meitenes, grupa “Ginc un Es”, grupa “Baltie lāči”, grupa "Dzeguzīte", Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

 

No 20.aprīļa albums būs pieejams Jāņa Rozes grāmatnīcās, Statoil, mūzikas veikalos, kā arī iTunes, Spotify, Deezer un Amazon.