Alt
15.01.2018

Bērnudārzs “Zeltābele”, kas tikko izdevuši skaitāmpantu dziesmu albumu “Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu” sadarbībā ar Mikrofona ierakstiem aicina bērnudārzus no visas Latvijas piedalīties zīmējumu konkursā, kur ikviens var  izpausties un priecēt mūs ar savu radošo iztēli un  talantu. 

Konkursa mērķis – Vēlamies iepazīties ar iztēles bagātākiem, atraktīvākiem, iniciatīvākiem un apņēmīgākiem Latvijas bērniem. 
Konkursa norise – Bērnudārzi no visas Latvijas tiek aicināti iesūtīt savus zimējumus, ilustrējot kādu no albuma “Zeltābele” skaitāmpantu dziesmām. Visa komanda izvēlas vienu dziesmu. Komanda var iesniegt vairākus darbus jeb vairāku dziesmu ilustrācijas.  
Konkursa laiks – Darbus aicinām sūtīt uz “Mikrofona ieraksti” biroju ar norādi “Zeltābele” skaitāmpantu dziesmu konkursam. Darbus var iesniegt arī personīgi birojā. 

Adrese: 
Mikrofona ieraksti 
Sēlpils iela 2c, Rīga, LV 1007

Iesniegšanas termiņš - Darbus gaidām līdz 11.05.2018. 
Žūrija -  Darbus vērtēs māksliniece Dace Liepa, bērnudārza “Zeltābele” audzinātājas un bērni, MicRec pārstāvji. 
Balvas - Uzvarētāja komandas izvēlētā dziesma un ilustrācijas pārtaps mākslinieces Daces Liepas animācijas filmā, kura taps sadarbībā ar uzvarētāju komandu iesaisti. Mikrofona ieraksti dāvinās  jaunāko un iemīļotāko bērnu un jauniešu mūzikas albumu dāvanu grozu.

Skaitāmpantu dziesmu albums “Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu” ir pieejams Micrec.lv un mūzikas salonā “Mikrofons” t/k “Spice”, kā arī visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs.

Spotify: https://goo.gl/9YQc4F
iTunes: https://goo.gl/CujU2g
Deezer: http://bit.ly/2ixlfsO
CD: https://goo.gl/adTzSA

CD versijā albums ir pieejams mūzikas salonā “Mikrofons” t/k “Spice” otrajā stāvā,  grāmatnīcā “Valters un Rapa”, vai www.micrec.lv

Mikrofona ieraksti
info@micrec.lv
Telefons: +371 6 7409 911