Alt
25.09.2012

Vecais, labais Liepājas roks turpina dzīvot.

Grupas Līvi bijušais ģitārists un dziesmu autors Tomass Kleins uzaicinājis uz sadarbību mūzikla „Dzimuši mūzikai” dalībnieku un LNT šovā iepazīto Jāni Buķeli jeb Buku, un studijā tapusi jauna dziesma „Visi ceļi ved uz mājām”. Dziesmas mūziku rakstījis Tomass, bet tekstu Guntars Račs.  Dziesmu kopā ar Tomasu un Buku studijā pie Mārtiņa Burkevica ierakstījuši liepājnieki – bundzinieks Vilnis Krieviņš, basģitārists Mārtiņš Burkevics un taustiņu instrumentālists Juris Kristons. Buka vokālus ierakstīja, kā arī dziesmas galējo versiju savā studijā pabeidza Artūrs Palkevičs.

Tomass Kleins: „Es esmu apmierināts ar rezultātu. Bukam ir viss, kas vajadzīgs kārtīgam latviešu rokmūzikas dziedātājam un viņš ir arī gana elastīgs, lai pielāgotos atbilstošai dziesmai. Viņš arī ir no Kurzemes puses un strādājot pie dziesmas mums nebija nekādu domstarpību. Ļoti labprāt sadarbošos ar viņu arī nākotnē rakstot jaunas dziesmas.” 

Buks: „Kurš gan nezina Tomasu Kleinu! Manās acīs Tomass ir Latvijas roka leģenda.  Es esmu liels Līvu fans, tāpēc  zinu viņu jau no tiem laikiem. Vēlāk arī no grupas Fomins & Kleins laikiem.  Manuprāt tas bija ļoti veiksmīgs projekts. Mīļākā Tomasa dziesma līdz šim bija  "Muzikants".  Runājot par jauno dziesmu, tad mani uzrunāja šīs dziesmas teksts. Tas būtībā ir par mani. Arī es uzskatu, ka nekad nav par vēlu lai sāktu kaut ko darīt un ietu pretī nezināmajam. Dzīve tikai sākas, ar katru rītu kā atveram acis. Dziesma ir par to, ka nevajag baidīties no nezināmā .Klausi savai sirdij un ej uz priekšu. Ja mēs paši esam pārliecināti un droši par to ko darām, tad lai kur un cik tālu arī mēs neietu ,mēs vienmēr mācēsim atrast ceļu uz mājām.” 

Dziesmu var lejupielādēt  portālā Doremi.lv http://goo.gl/mtZFD

Dziesmas teksts : http://goo.gl/FNugJ