Alt
04.12.2012

Ar jautru pasākumu T/C „Spice” š.g. 1. decembrī tika atzīmēta Latvijas populārākās bērnu popgrupas „ Dzeguzīte” jaunā Ziemassvētku dziesmu albuma „ Piparkūku pipari” izdošana.  Albumā ieļautas pavisam 18 komponista Gunāra Freidenfelda dziesmas ar tādu dzejnieku, kā Māra Cielēna, Imants Lasmanis,  Ojārs Vācietis,  Vilis Plūdonis, Uldis Auseklis, Jāzeps Osmanis un citu pazīstamu dzejnieku dzeju. 

Albuma ieraksti veikti Latvijas Radio studijā kopā ar producentu Māri Lāci. Dzeguzīti ilggadēja vadītāja ir Daila Martinsone. Dažu dziesmu ierakstos piedalījies arī dziedātājs Andris Daņiļenko. Albumā iekļautas galvenokārt jaunas un agrāk nedzirdētas Ziemassvētku laika dziesmas. Starp tām tādas, kā „Ceļā uz Ziemassvētkiem” , „ Eglīte” , „Maršs visiem Jaungadiem” , „ Svētvakarā” , „ Ticība” , „Veltījums "Kaķīša dzirnavām". „Ziemassvētku laiks” un daudzas citas. 

Albumu izdod kompānija „ Mikrofona ieraksti”. Albuma izdošanu atbalsta FF Foods. 

Vienlaicīgi ar albuma prezentāciju t/c Spice 2. stāvā tika atklāta līdz šim lielākā Iļģuciema maiznīcas veidotā lielformāta piparkūku izstāde – pasaka Rūķa Pipariņa Ziemassvētku darbnīca. Ārā pie t/c Spice ikvienam ir unikāla iespēja apskatīt dzīvus Ziemassvētku briežus, par kuru krustvecākiem kļuva stiliste Santa Bindemene-Mihelsone, bērnu grupa Dzeguzīte ar Mikrofona Ierakstu izpilddirektori Elitu Mīlgāvi un Valteru Frīdenbergu, veikala Mini Mode īpašniece Kristīne Līpiņa, un SIA FF Foods vadītājs Andrejs Fraimanis. Turpat darbojas Ziemassvētku veikals, kur pieejama visplašākā Latvijas ražotāju un mākslinieku veidoto svētku dāvanu izvēle. Iļģuciema maiznīcas konditorejas kafejnīcā var nobaudīt dažādus gardumus un karsti kūpošus dzērienus.

Albuma MP3: http://goo.gl/N1K6R