Alt
15.10.2015

22. oktobrī, dziedātāja Aivara Brīzes nāves otrajā gadadienā, tiks izdots dziesmu albums “Ejam tālāk!”, kurā apkopoti pazīstamākie Aivara izpildīto dziesmu ieraksti. Izlasē būs atrodami tādi leģendārās grupas LĪVI grāvēji, kā Dzelzsgriezējs, Zābaku dziesma, Deviņvīru spēks, Kādā brīnišķā dienā un citas. Tāpat izlasē būs atrodams ieraksts no Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas Lāčplēsis, kurā Aivars attēloja Koknesi, Brīzes un Tomasa Kleina grupas Leģions dziesmas, kā arī agrāk nepublicēti grupas Neptūns ieraksti un duetā ar savu dzīvesbiedri Elitu Veidemani izpildītā dziesma “Tikai nesaki nevienam”.

Kā īpaša pērle šajā piemiņas albumā tiks iekļauta agrāk nepublicēts Ulda Marhileviča un Māras Zālītes dziesmas “Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs” koncertieraksts, kurš tika fiksēts 2010. gada augustā Sakaslejas baznīcas dārzā. Šo dziesmu Aivars dziedāja duetā ar Aiju Andrejevu un to šogad restaurēja producents Edijs Gņedovskis.

Piedāvājam arī jums noklausīties šo agrāk nepublicēto un ļoti aizkustinošo ierakstu.

Aivars Brīze un Aija Andrejeva – “ Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs”

 

22. oktobrī pulksten 19.00 Latvijas 1.Rokkafejnīcā, vienlaicīgi ar albuma prezentāciju, notiks arī Elitas Veidemanes sarakstītās grāmatas “Dzelzsgriezējs un dūja” atvēršanas pasākums. Grāmatu izdod un pasākumu organizē izdevniecība Jumava. 

Aivars Brīze mira 2013. gada 22. oktobrī Polijas pilsētas Gdiņā. Šī gada 25. decembrī viņam apritētu 54 gadi.

 

Albuma foto: Edgars Silacērps