Alt
03.05.2016

Turpinot koncertšova un  konkursa „SuperMikrofons” sēriju, tika noskaidroti labākie jaunie talanti Jelgavā un Rēzeknē.

Jelgavas „SuperMikrofonā” sīvā konkurencē iespēju uzstāties finālā ieguva grupa „On My Way”, kas izpildīja savas oriģināldziesmas un, citējot žūrijas pārstāvi Ainaru Virgu, atrodas „citā kategorijā”.  Jelgavā nelielu, jautru misēkli dziesmas „Pasakā” laikā piedzīvoja dziedātāja Aija Andrejeva, nespējot valdīt smieklus un iepriecinot gan koncertšova vadītāju Lauri Reiniku, gan koncerta vērotājus. 

(https://www.facebook.com/supermikrofons/videos)

Rēzeknē par uzvarētāju tika atzīta jaunā un talantīgā dziedātāja Kristīne Mihailova, 
finālā pārspējot grupu „Weird Wednesdays” un dziedātāju Artūru Biķernieku, kurš parūpējās par līdz šim lielāko dalībnieku skaitu uz „SuperMikrofons” skatuves, savā priekšnesumā pieaicinot 30 cilvēku kori. 
Guntars Račs: „Uzsākot šo projektu, nebiju pat iedomājies, ka tas būs tik dzīvespriecīgs un izklaidējošs. Ne vien skatītājiem, bet arī pašiem koncertšova dalībniekiem. Domāju, ka konkurence finālā būs ļoti nopietna. Pieļauju domu, ka ar vairākiem dalībniekiem mums būs arī kādi ierakstu projekti. 
Tādi jau top Liepājas posma uzvarētājiem grupai "Radio iela 8" un Madonas koncerta līderei Ilzei Rijniecei ar grupu „Četri vienā”. „Super Mikrofons” skatuve acīmredzami dos savu pienesumu latviešu populārās mūzikas skatuvei, kas arī bija jāpierāda.”

Elita Mīlgrāve: “Mani pārsteidz, ka visās pilsētās vislielākā skatītāju atsaucība ir tieši šova konkursa daļā. skatītāji līdzpārdzīvo un atbalsta jaunos mūziķus, un ļaujās jautrībai kopā ar mūsu žūriju, kura, lai arī brīžiem ir skarba, bet kopumā ir patiesa un draudzīga. Daudzi man jau piesakās uz nākošo gadu, cerībā, ka turpināsim šo formātu.

Abos koncertos skatītājus līdzās jaunajiem mūziķiem priecēja arī Olga Rajecka, Ieva Kerēvica, Justs, Guntars Račs un Virga&Buks.

Konkursa SuperMikrofons uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā 20 gadi latviešu mūzikā, kas notiks Arēnā Rīga 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu 1000 eiro vērtībā. Katrā koncertšova SuperMikrofons savus favorītus atbalsta arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par viņuprāt labāko priekšnesumu, un kopā ar profesionālu žūriju izvēloties to mūziķi, kas saņems galveno balvu.

Nākamie „SuperuMikrofons” atlases koncerti notiks 5. maijā Cēsīs un 8. maijā Valmierā.

Biļešu iegāde „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/organizers/100