Alt
21.12.2012

Ziemassvētku brīnums ir noticis – tā pēc vakar Arēnā Rīga aizvadītā koncertšova “Lauris Reiniks Ziemassvētkos” saka pats dziedātājs un koncerta rīkotāji MicRecPM. 

Koncertu klātienē noskatījās 6500 lielu un mazu skatītāju, kas bija mērojuši ceļu no visas Latvijas, lai ar prieku un gandarījumu novērtētu gan Laura un citu mākslinieku izjustos priekšnesumus, gan vērienīgās un krāšņās dekorācijas, gan sirsnības un svētku noskaņojuma piepildīto vakara gaisotni.

Tiem, kam nebija iespējas šovu noskatīties klātienē, tajā valdošo muzikālo un emocionālo atsmofēru var izbaudīt noklausoties jauno kompaktdisku “Lauris Reiniks Ziemassvētkos”, kā arī noskatoties koncerta videoierakstu, ko 24. decembra vakarā rādīs TV3.

Koncertšova “Lauris Reiniks Ziemassvētkos” režisore Aija Strazdiņa: “Izmantojot iespēju gribu teikt mīļu paldies visiem, visiem, tai skaitā arī skatītājiem – gan tiem, kas mūsu pūliņu rezultātus ar tik sirsnīgi novērtēja Arēnā Rīga, gan tiem, ar ko tiksimies pie TV3 ekrāniem Ziemassvētku vakarā. Pateicoties jums visiem Ziemassvētku brīnums tiešām ir noticis!”

Foto Valdis Kauliņš