Alt
19.04.2012

Liepājniece Zaiga, agrāk pazīstama kā Zaiga Tapiņa, piedāvā noklausīties savu dziesmu „Dejo”, kuras autori ir Pols Kliftons-Džeimss un Kevins Griefs. Zaiga šobrīd dzīvo Anglijā, kur nesen iesildījusi grupu „Labvēlīgais Tips” latviešu Anglijas avīzes „Anglo Baltic News” rīkotajā apbalvošanas ceremonijā – „Uzņēmīgais latvietis Anglijā”.

Zaigas un Pola Kliftona sadarbība aizsākās veidojot abu pirmo kopdarbu, dziesmu - „Dance go on forever”, kas tika iesniegta Latvijas „Eirovīzijas” dziesmu konkursā, bet netika pieņemta, jo autors nav Latvijas pilsonis. Bet Zaiga pie tā neapstājās un uzrunāja Guntaru Raču, kurš izrādīja interesi un latviskoja šo dziesmu un tā kļuva par „Dejo”.

Dziesma tika prezentēta vairākos koncertos, kad Zaiga kā īpašais viesis, iesildīja grupu "Labvēlīgais tips" Anglijas mini tūrē. Ar labvēlīgajiem mūziķiem liepājniece pabija Northemptonā, Bostonā un Mensfīldā, kur notika latviešu avīzes Anglijā "Anglo Baltic News" rīkotā apbalvošanas ceremonija "Uzņēmīgais latvietis Anglijā", ko atspoguļoja arī masu mediji Latvijā.

„Es dzīvoju starp Bostonu un Londonu. Bostonā mācos uzņēmējdarbību un paralēli apmeklēju Pola studiju, kurā mēs strādājām arī pie šīs dziesmas – „Dejo”. Mūzika ir mana prioritāte nr.1 – tā ir mana dzīve! Un es nedomāju savu muzikālo darbību koncentrēt tikai uz Latviju, man ir dažas ieceres ko vēlos realizēt Anglijā, tāpēc es esmu patiesi priecīga kad iepazinos ar Polu, kas tic man kā dziedātājai un tas dod man iedvesmu darīt visu iespējamo un par visiem 100%” tā Zaiga.

Pols: „Ar Zaigu iepazinos Anglijā, kad kolēģis mani pabikstīja noklausīties Zaigas dziesmas, un ziniet – viņa ir labākā dziedātāja ko esmu dzirdējis pēdējo gadu laikā! Dziesmas tapšana bija kaut kas kolosāls! Es esmu patiesi priecīgs par gala rezultātu un ceru, ka dziesma sniegs pozitīvas emocijas ikvienam! Es mīlu Latviju un es nevaru sagaidīt kad atkal ciemošos Latvijā! Jums ir skaista valsts!”

MP3 pieejams portālā Doremi.lv : http://goo.gl/xHFLP

Dziesmas tekstu meklējiet portālā Dziesmuteksti.lv : http://goo.gl/0Ifn1