Alt
16.09.2015

Gada sākumā dziedātāja Antra Stafecka prezentēja savu debijas albumu “Vientuļā Zvaigzne” un nu dodas īpašā albuma koncerttūrē pa visu Latviju. Pilsētas kur Antra viesosies ar savu dzīvo pavadošo grupu būs - Valka, Naukšēni, Brocēni, Limbaži un Talsi.

 

Plašākai publikai Antra Stafecka kļuva zināma 2012.gadā kā TV šovā “O’kartes akadēmija” dalībniece, kā arī sadarbojoties ar Raimondu Paulu, Uldi Marhileviču, Guntaru Raču un Igo, grupām “Otra puse” un "Colt”, kā arī ar pasaulslaveno AlBano.

 

Antras debijas albumā "Vientuļā Zvaigzne" iekļautas dziesmas, kas radītas kopā ar dziedātājas mammu Ilzi Mūrnieci (daudzu tekstu autore) un Jāni Čubaru (mūzikas līdzautors, grupas Otra puse ģitārists). Albums pieejams visā Latvijā, micrec.lv, kā arī internetā - doremi.lv

 

Antra Stafecka: “Albums tapa ilgi. Sākām tam noskaņoties jau sen. Daudz apspriedām, domājām un runājām. Bet īsti nevarējām izkustēties no vietas, jo biju iesaistīta citu mākslinieku projektos un pietrūka laika savai attīstībai. Taču tā bija skola un pieredze… Pērnruden beidzot sākām reāli strādāt un šā gada sākumā viss bija pabeigts. Man bija ļoti svarīgi, lai albumā nav nekā nejauša, lai viss ir pamatots, manis un pārējo iesaistīto izjusts un arī klausītājiem sajūtams. Pat tik ļoti, ka man bija jābūt pārliecinātai, ka arī cilvēks pie studijas pults saprot vārdus, ko dziedu. Tituldziesmas “Vientuļā zvaigzne” tekstu mana mamma uzrakstīja jau pirms diviem gadiem, bet es gaidīju īstās emocijas, īsto dvēseles reakciju!..”

 

Pilsētas kur Antra viesos:

19.septembris - VALKAS KULTŪRAS NAMS /Emīla Dārziņa iela 8/

9.oktobris - NAUKŠĒNU KULTŪRAS NAMS /Naukšēni, "Putniņi", Naukšēnu p., Naukšēnu n./

10.oktobris - BROCĒNU KULTŪRAS CENTRS /Lielcieceres ielā 10/

31.oktobris - LIMBAŽU KULTŪRAS NAMS /Rīgas iela 9/

18.novembris - TALSU PILSĒTAS LAUKUMS /bezmaksas patriotisks pasākums, kurā uzstāsies arī Antras draugi - grupas Otra Puse un Colt/

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties kultūras centru kasēs! Vairāk informācija pieejama Antras Stafeckas sociālajās lapās draugiem.lv, twitter un facebook.

 

Informāciju sagatavoja:

Vivita Leismane

Antras Stafeckas menedžments

+371 28270646

leismanevivita@gmail.com

 

www.antrastafecka.lv