Alt
23.08.2012

Viena no šī brīža cerīgākajām jaunajām dziedātājām Antra Stafecka piedāvā jaunu lieliskās Raimonda Paula un Annas Rancānes dziesmas „Nepasauc, nepiesauc” versiju. Antra ir viena no galvenās lomas atveidotajām Mūziklā „Dzimuši mūzikai”, kuras pirmizrādes jau 1. un 2.septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī, bet neskatoties uz aizņemtību, šobrīd aktīvi turpina darbu arī pie savas solo programmas.

Dziesma „Nepasauc, nepiesauc” ir viena no viņas visu laiku mīļākajām latviešu dziesmām, kuru līdz šim bija pierasts dzirdēt Igo izpildījumā. Šo dziesmu Antrai izdevās izpildīt gan LNT šova laikā, gan arī kopīgi ar Igo uzstājoties viņa jubilejas koncertos visā Latvijā.

Šīs dziesmas  ierakstu Antra velta savai vismīļākajai vecmāmiņai.

Ierakstu producējis Artūrs Palkevičs. Saksofona solo Raivo Stašāns. 

Antra par jauno dziesmu izsakās īsi: „..Ko tur lai daudz saka – šī dziesma man ir ļoti dzīļi sirdī! Šī dziesma pauž mīlestību pret dzīvi, pret savu dzīvi. Kad pirmo reizi kāpu uz skatuves un sāku dziedāt šo dziesmu – man gar acīm pazibēja mana bērnība, omītes dārzs ar dālijām, pati omīte. Ak Dievs, kā es viņu mīlu! Man šī dziesma ir par viņu – manu omīti!..”

Dziesmas pirmatskaņojumu klausieties šodien, plkst. 16:00 Latvijas Radio 2.

MP3 pieejams portālā Doremi.lv:

http://goo.gl/OEkVk

Dziesmas teksts pieejams portala Dziesmuteksti.lv:

http://goo.gl/luUeK

Biļetes uz Mūziklu:

http://goo.gl/tncFJ