Alt
02.05.2023

Ar debijas dziesmu sevi piesaka dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere

19 gadus jaunā dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere dzimusi Tukumā. Kad Aleksai bija tikai viens gads, ģimene pārcēlās uz Angliju. 2018. gadā ģimene atgriezās Latvijā un šobrīd jaunā māksliniece dzīvo Cērē un mācās Kandavā, kur Aleksa uzsākusi savas pirmās skatuves gaitas, sacerot dziesmas angļu un latviešu valodās.
Debijas dziesmas “Kur es tevi varu atrast?” mūzikas un vārdu autore ir pati Aleksa, bet studijas versiju producēja pati jaunā māksliniece, sadarbībā ar pieredzējušo producentu Gintu Stankeviču. Dziesmu publicē “Izdevniecība MicRec”.
Aleksa par sevi: “Es nenožēloju, ka mani vecāki izdarīja izvēli pārcelties uz dzīvi ārzemēs. Es ieguvu stabilas angļu valodas zināšanas, iepazinos ar dažādām kultūrām un cilvēkiem. Līdz 7. klasei es mācījos ģitāras pulciņā, bet paralēli dziedāju korī. 2015. gadā uzstājos skolēnu koru koncertā lielajā Londonas O2 arēnā. Pamatskolā mācījos drāmas, deju un mūzikas novirzienu. Viss mainījās, kad 2018. gadā ģimene izlēma braukt atpakaļ mājās uz Latviju.  Šeit mūzika man kļuva par nopietnu sirdslietu un aizraušanos. Brīvajā laikā sāku pašmācības ceļā lietot komponēšanas un producēšanas programmas. Dzeju sāku rakstīt pandēmijas laikā, kuru tagad lietoju rakstot savas dziesmas.”

Dziesmas video filmēts skaistajā Kandavā, sadarbībā ar Samantu Bētiņu. Video pēcapstrādi paveica studja Dween Productions.
Aleksa: “Es mēģinu īstenot savus sapņus šajā lielajā pasaulē. Es simtprocentīgi vēl nezinu, ko tieši vēlos sasniegt, bet, lai kas tas arī nebūtu, es to noteikti sasniegšu!

Izdevniecība MicRec: “Vienmēr ar prieku dodam iespēju jaunajiem māksliniekiem iespēju sevi apliecināt. Ļoti ceram, ka Aleksai izdosies sasniegt savus klausītājus un piepildīt savus lielos sapņus par mūziķes karjeru!

Saistītie mākslinieki