Alt
01.03.2021

Ar dziesmu “Mēs tikāmies martā” turpinās grupas “Saldās sejas”  12 dziesmu maratons.

Paldies, ka vismaz melodiju saglabājāt”, ar šādu ironisku piezīmi Maestro Raimonds Pauls apveltījis leģendārās 1958. gada dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunās versijas izpildītājus.

Grupa “Saldās sejas” jau kopš pērnā gada 1. septembra realizē muzikālu projektu “12”, kura ietvaros katra mēneša pirmajā datumā tiek publicēta jauna dziesma. Dziesmas “Mēs tikāmies martā” jaunais pārlikums ir jau septītā šī projekta dziesma un pirmā, kura nav sarakstīta no jauna.

Saldās sejas: “Šoreiz gribējās projektā atkal ienest citas muzikālas vēsmas. Līdz šim visas dziesmas bija īpaši šim projektam rakstītas, taču šoreiz izvēlējāmies noriskēt un jaunās skaņās ieskaņot šo leģendāro dziesmu, kuras oriģinālo, Edgara Zvejas izpildīto versiju neviens nekad nepārspēs, tāpēc to veidojām radikāli atšķirīgu. Šo “mēneša dziesmu” skanēšanas ilgums ir ļoti limitēts, tāpēc vairākas dziesmas kļuva atpazīstamas tikai konkrētā mēneša beigās, kad jau laiks jaunai dziesmai. Ar šo ceram, ka būs savādāk, jo kurš gan nav dzirdējis šos Alfrēda Krūkļa vārdus – “Mēs tikāmies martā”. Tiem būtu jāuzrunā uzreiz.”

Dziesmu producēja Gints Stankevičs. Teksta video “H2O 6” paviljonā filmēja Kaspars Dvinskis (Dween Production). Solo partijas šoreiz ieskaņojuši grupas “Saldās sejas” pamatsastāva dalībnieki Katrīna Bindere un Jānis Narkevics Juniors.

Albuma “12” ietvaros jau tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesmas “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “ Janvāris” ar grupu “Līvi” un liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos.