Alt
23.11.2017

Ar latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas “Gadalaiki” noslēdzošā ieraksta “Gadalaiki. Rudens. Saksofons” prezentāciju trešdienas vakarā skanīgi tika atklāts mūzikas ierakstu salons “Mikrofons”.

Par mūzikas ierakstu salona ideju stāsta Guntars Račs: “Joprojām daudzi vēlas klausīties mūziku kā bērnībā, kā jaunībā un vēlas mūzikas ierakstus dāvināt un saņemt. Tāpēc arī izlēmām izveidot un atklāt jaunu mūzikas veikalu, kurā ieraksti pieejami CD un vinila skaņuplatēs. Paldies grāmatnīcai, konceptveikalam “Jānis Roze” par iespēju atrasties šādā jaukā vietā un jaukā kompānijā.”

Mūzikas salona atklāšanas vakaru patīkamās notīs ietērpa albuma “Gadalaiki. Rudens. Saksofons” prezentācija, kuru izpildīja saksofona pavēlnieka Zintis Žvarts, taustiņu meistars un albuma producents Arturs Palkevics un albuma līdzproducents Gaitis Lazdāns.

“Ļoti lepojamies ar šo sēriju, kas iegūst aizvien lielāku popularitāti un pilnīgi noteikti var būt lieliska dāvana Ziemassvētkos. Šajā sērijā ieskaņoti skaistāko Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Mārtiņa Brauna, Jura Kulakova, Ulda Marhileviča, Jāņa Lūsēna, Ainara Virgas, Prāta Vētras, Mārtiņa Freimaņa un citu pazīstamu latviešu mūzikas autoru dziesmu instrumentālie pārlikumi klavierēm, ģitārai, stīgām un saksofonam. Tagad albumus atsevišķi, kā arī īpašajā četru CD komplektā var sameklēt šajā jaunatklātajā salonā,” turpina Guntars Račs.

Mūzikas ierakstu salons “Mikrofons” atrodas t/c “Spice” 2.stāvā, konceptveikala “Jānis Roze” telpās. Tajā pieejama aktuālākā un svaigākā latviešu un ārzemju mūzika gan CD formātā, gan vinila platēs. Šī būs arī mūzikas radītāju satikšanās vieta ar mūzikas klausītājiem, jo plānotas regulāras autogrāfu sesijas un singlu, albumu prezentācijas pasākumi.