Alt
03.11.2023

Ar jaunu hitu atgriežas Talantu Fabrikas leģenda Zigmārs Liepiņš jeb Zix!

Pirms 20 gadiem TV šovā “Talantu Fabrika” iepazītais dziedātājs Zigmārs Liepiņš ar skatuves vārdu Zix, nolēmis atsākt dziedātāja karjeru un publicē jaunu dziesmu “Kad tevis nav”. Dziesmas autors un ieraksta iniciators ir jelgavnieks Gatis Mūrnieks, kurš raksta dziesmas daudziem pazīstamiem Latvijas izpildītājiem, kā arī palīdz parādīties jauniem vārdiem. Dziesmu producējis pieredzējušais producents Artūrs Palkevičs, bet dziesmas video veidojis Dween Productions.

Zix par dziesmas tapšanu: Kādu vakaru mūziķis Gatis  man atsūtīja ziņu, ka grib tieši man sakomponēt jaunu dziesmu, kā arī kopā uzspēlēt kādu koncertu. Viņš pieminēja, ka Talantu Fabrikas laikos bija mans fans. To gan es jau zināju, jo esam pazīstami daudzus gadus. Nospēlējām pārpildītu koncertu Jelgavas Kreklos un tad sapratām, ka ir jāturpina kopā strādāt. Tagad esmu ticis pie jaunas dziesmas!”

Dziesma stāsta par attiecībām, kurās viens bez otra nespēj izturēt pat laiku, kad ir jāaiziet uz veikalu vai jāizved suns. Nerunājot, protams, par to, ka jābūt šķirtiem uz vairākām dienām vai uz visiem laikiem. Ilgošanās ir ļoti skumja lieta, nāk prātā atmiņas pat par visvienkāršāko pastaigu vakarā zem laternām, bet vienmēr jau ir cerība kādreiz satikties atkal”, dziesmas domu stāsta dziedātājs un dziesmas autors Gatis Mūrnieks.

Dziesmas autors Gatis Mūrnieks ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem, kā Lauris Reiniks, Guntars Račs, Jenny May, Putnu Balli, Nikolajs Puzikovs un daudziem citiem. Mūziķis ir TV3 seriālu “Rūgtās izvēles” un “Nemīlētie” tituldziesmu teksta autors.

Zix pēc tam, kad kopā ar Donu 2003. gadā piedalījās Talantu Fabrikas muzikālajā šovā uzstājās kā solo mākslinieks, izdeva solo albumu, kā arī izmēģināja spēkus kā grupas “Forte” solists. Taču ilgu laiku ar mūziku vairs nenodarbojās strādājot ārzemēs un tagad atkal Latvijā.

Saistītie mākslinieki