Alt
28.05.2013

Sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu Anita Intaite jeb Košā izdod jaunu dziesmu – „Klusums kliedz”, kas pirmatskaņojumu piedzīvoja jau kādu laiciņu atpakaļ, kad dziesma tika ierakstīta angļu valodā. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Anita Intaite. Dziesmas ierakstā piedalās Anitas grupa, klavieres iespēlējis Ivars Rebhuns. Ierakstu producējis Artūrs Palkevičs.

Rudenī Anita ieguvusi godpilno otro vietu Mārtiņa Freimaņa fonda organizētājā jauno mūziķu konkursā „Pirmais”, un „Klusums kliedz” ir pirmā dziesma, kas tapusi šīs sadarbības ietvaros. 

 „..Dziesma tapa pārdomās un sajūtu virpulī, dzīvojot šajā vētrainajā mūsdienu pasaulē, kur cilvēkiem ir dažādas prioritātes un dažādas vērtības. Bieži saskaros ar cilvēkiem, kas ir tik ļoti ieurbušies tajā ikdienas ritumā un savā steigā, ka neievēro skaistos dzīves sīkumus. Man ir palaimējies, ka esmu sajutusi šo skaisto vilni, sajūtu, kas pāršalc visu cilvēka būtni, kad atļaujies apstāties un sajust mirkli, kamēr citi skrien. Es pati esmu ļoti aktīva un darbojos, strādāju no agra rīta līdz vēlam vakaram, taču esmu iemācījusies izbaudīt katru procesu, soli savā dzīvē, novērtēt to kā īpašu, neatkārtojamu!..” par dziesmu piebilst Anita. 

Anita ar savu dziesmu vēlas cilvēkiem apstāties un ieklausīties klusumā, pamanīt lietas, ko ikdienas skrējienā mēs palaižam garām. Elpot dziļāk augot, attīstoties, veltot laiku saviem sirds mērķiem un mīļajiem, cik vien tas iespējams, jo reti kurš mūsdienu steidzīgais cilvēks uzdrošinās apstāties! Anita aicina apstāties, ieklausīties sevī un piepildīt savu un sev tuvāko dzīvi. „..Gribas, lai cilvēki pievērš uzmanību sev un savai iekšējai pasaulei. Gribas, lai cilvēki ir laimīgāki un piepildītāki – tad arī pasaule būs draudzīgāka un gaišāka un tajā būs patīkamāk dzīvot Lai katrs sajūt šo dziesmu caur savu skatu – mēs katrs pasauli uztveram citādāk un, manuprāt, tas ir skaisti! Es patiešām priecāšos, ja kāds manā dziesmā atradīs sevi un tā spēs iedvesmot atvērties iekšējai pasaulei, skaistumam, kas mums apkārt, un to novērtēt.!..”piebilsts Anita.

Pašlaik Anita savu uzmanību koncentrē savai grupai - strādā pie programmas vasarai un koncertiem. Ar grupu „Dzelzs Vilks” ierakstījuši dziesmu - „Tu būsi pirmā” un šad tad ar grupu uzpēlē dažos viņu koncertos. Ikdienā, bez muzikālajām aktivitātēm, Anita strādā kā grima mākslinieks un stilists, kā arī pasniedz lekcijas vizāža mākslā. Darbojas arī kafejnīcā „Get Smart Cafe” kā vizuālais noformētājs un pasākumu organizators.

Dziesmas pirmatskaņojumu klausieties šodien, 17.aprīlī, plkst. 17:00 radio Capital FM, kad ēterā saimnieko Mārtiņš Ruskis.

Official audio:

MP3 pieejams Doremi.lv: http://goo.gl/tDSvT

Dziesmas vārdi pieejami Dziesmuteksti.lv