Alt
04.10.2021

“bet bet” sadarbosies ar Holivudā pazīstamo komponisti Lolitu Ritmani

Grupas “bet bet” dalībnieki Zigfrīds Muktupāvels un Guntars Račs ar Holivudas kinoindustrijā atzīto komponisti Lolitu Ritmanis ir pazīstami jau sen, taču salīdzinoši nesen radās doma par kopīgi veidotām dziesmām. Šodien tiek publicēta pirmā no pavisam 10 – 12 plānotajiem kopdarbiem. Dziesmas “Īstā vieta, īstais laiks” pamatā ir dzejolis no nesen klajā nākušās Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 3. daļa.

“bet bet”:Mēs ar Lolitu satikāmies īstajā vietā un īstajā laikā! Guntaram jau bija viena kopdziesma ar Lolitu un mēs nolēmām, ka vajag vēl! Mums bija viegli strādāt, jo Lolita, īsta profesionāle būdama, atsūtīja mums izvērstu nošu materiālu un pašas iedziedātu paraugierakstu. Aranžētāja lomu šoreiz uzņēmās Zigfrīds un pēc pāris dienu darba studijā kopā ar producentu Gintu Stankeviču, tapa šī dziesmas versija.”

Lolita Ritmanis par sadarbību:"Grupa “bet bet" dibināta tajā pašā gadā, kad piedzima mūsu dēls Andris. Esam visa ģimene dziedājuši līdz grupas dziesmām, gan latviešu namā, kādā sarīkojumā, gan braucot ar auto pa lielceļu. Zigfrīda balss ir unikāla, samtaina un izteiksmīga. "Pieklauvē un nerunā…”, zinu katru vārdu, katru noti, katru harmoniju. Ar Guntaru Raču esam pazīstami jau sen, bet kad Guntars ierosināja domu, ka mēs varētu kopā arī ko jaunu radīt, saprotams, ka ar lielu sajūsmu piekritu. Šī sadarbība pāri okeānam, ir bijusi ļoti radoša. Paldies visam grupai, bet īpaši Guntaram un Zigfrīdam par šo iespēju!”

Filmas “Dvēseļu putenis” mūzikas autore Lolita Ritmane šī gada sākumā saņēma Holivudas vizuālo mediju mūzikas balvu (“Hollywood Music In Media Awards”) par labāko mūziku filmai svešvalodā. Savukārt grupa “bet bet” šovasar ar jubilejas koncertu turneju un jaunu labāko dziesmu grāmatas izdošanu atzīmēja savu 30 gadu pastāvēšanu.

Jaunā dziesma pieejama visos straumēšanas un mūzikas lejupielādes servisos visā pasaulē. https://orcd.co/istavietaistaislaiks

Dziesmas video producents ir Ritvars Bluka un tas filmēts grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncertā un Guntara Rača grāmatas "365" 3. daļa atvēršanas pasākumā Hanzas peronā.

Foto: Ritvars Stankevičs / MicRec

Saistītie mākslinieki