Alt
15.02.2013

Par ideālu Valentīndienas muzikālo noformējumu parūpējies pasaulslavenais siržu un rekordu lauzējs, itāļu tenors Andrea Bočelli, kurš laidis klajā jutekliski līganos kubiešu, brazīļu un portugāļu ritmos balstītu dziesmu kolekciju “Passione”.

Albumā visu laiku veiksmīgākais klasiskās un starpžanru mūzikas dziedātājs (pārdoti gandrīz 80 miljoni viņa skaņuplašu) orķestra pavadībā izpilda leģendāras mīlas dziesmas itāļu, angļu, franču, spāņu, portugāļu un neapolitāņu valodās (“Love Me Tender”, “Girl from Ipanema”, “Sarà Settembre” u.c.), kā arī vienojas romantiskas kaisles caurstrāvotos duetos ar Nelliju Furtado (“Corcovado”), Dženiferu Lopezu (“Quizás, Quizás Quizás”) un pat sen mūžībā aizgājušo franču dziesmas karalieni Edīti Piafu (“La Vie en Rose”).

Jaunajā albumā Bočelli turpina sadarbību ar 16 “Grammy” balvas saņēmušo producentu Deividu Fosteru. Abu iepriekšējais kopdarbs bija 2006. gadā izdotais bestsellers “Amore”, un savā ziņā “Passione” iespējams uzskatīt par netiešu tā turpinājumu. Deivids Fosters: “Es lepojos, ka esmu strādājis ar daudzām izcilām balsīm, bet viņš [Bočelli] pārspēj visu. Viņš dzied visiem, gan visvienkāršākajam cilvēkam, gan pāvestam.”