Alt
29.05.2012

Drosmīgais un spēcīgais Kuldīgas ugunsdzēsējs Buks jeb īstajā vārdā – Jānis Buķelis ir turējis solījumu un saviem faniem nodod savu pirmo singlu. Turpinot darbu Kuldīgas Ugunsdzēsējos Buks sola turpināt ierakstīt dziesmas stilā kurā viņš jūtās vislabāk – roks!

Jānis ir viens no tiem laimīgajiem, kas ir LNT šova „Okartes Skatuve” 2.sezonas finālistu pulkā. Lai gan no šova uz laiku izgājis – fani to ātri kompensēja un šova atgriešanās raidījumā Buks pārliecinoši atgriezās šovā, lai paliktu tur līdz pat finālam!

Dziesma „Vecais, mums ir laimējies!” ir Ainara Virgas un Guntara Rača 1995.gadā sarakstītā dziesma. Šī ir gandrīz vienīgā zināmā dziesma, kas kaut kādā mērā veltīta Skrundai, jo sarakstīta laikā, kad grupa Līvi piedalījās koncertakcijā "Roks pret Militārismu" Skrundā un līdz šim vienīgā šīs dziesmas ieraksta versija bija atrodama Līvu albumā "Spoku koks", kur tā ir izpildīta "dzīvajā" versijā. Jaunās versijas producents ir Artūrs Palkevičs, sadarbībā ar ģitāristu Guntaru Endzeli (Nulles Cikls, Rūsa u.c.).

„..Biju vēl tāds puišelis, kad Skrundā notika mūzikas festivāls "Roks pret Militārismu". Tad arī pirmo reizi izdzirdēju šo dziesmu "Vecais, mums ir laimējies!". Jau tad šī dziesma mani uzrunāja. Jo sevišķi vārdi "un no šīs vietas mūsu dvēseles debesīs ies, Vecais, mums ir laimējies!" Stāvot tur pūlī es sapņoju par to, ka kādreiz arī es varētu stāvēt pūļa priekšā un dziedāt šo dziesmu. Mans sapnis ir piepildījies. Tāpēc sapņojiet arī jūs, jo sapņi mēdz piepildīties. Vecais mums ir laimējies!..” tā par dziesmu saka Jānis Buķelis.

Buka jauno dziesmu un pārējo Okartiešu orģināldziesmas Jums ir iespēja dzirdēt Okartes Skatuves koncertos, kas jau rīt, 30.maijā Ogres Kultūras Centrā, bet 31.maijā Līvānos.

Mp3 lejupielādei pieejams tikai Doremi.lv:

http://goo.gl/r5gCX

Dziesmas vārdi pieejami Dziesmuteksti.lv:

http://goo.gl/cCqIB

Official audio: