Alt
28.05.2012

Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis ir viens no LNT un Izklaides kanāla 2 šova OKartes Skatuve 2.sezonas finālistiem. Pēc šova Kašers turpina aktīvi darboties modes jomā, kā arī pamazām ierakstu studijā ieraksta savas paša sacerētās dziesmas. Jūsu vērtējumam tiek nodots pirmais singls – „Es vēlētos vēlreiz”.

Neskatoties uz daudzu cilvēku skepsi, noliegumu un tai pat laikā baudot mīlestību no savu daudzo fanu puses, Kašers spēja noturēties līdz šova finālam. Pēc šova Kašers nespēj „atkauties” no faniem, kas jaunietim seko ik uz soļa – Kašerbrilles, Kašerdeja un kas tik vēl ne, ar to visu Kašers uzrunājis daudzus Latvijas jauniešus! Turpinot darbus modes industrijā – radošajā apvienībā „Kasholela”, kurā darbojās tādi dizaineri kā Santa Vaišļa un Jana Kokina, jaunietis turpina pārsteigt ar košiem tērpiem un idejām. Kā pastāstīja pats Kašers – pašlaik radošā apvienība gatavo košus un spilgtus tērpus dziesmas „Mazliet bail” video, ko plānots prezentēt jūnijā. Patīk tas kādam vai nē, bet izskatās, ka Kašers ir ieradies uz palikšanu un par sevi liks runāt tā vai citādi!

Dziesma „Es vēlētos vēlreiz” radusies šova telpās un tā ir pirmā Kašera pašsacerētā dziesma. „..Kad tevī skan melodija, spēcīgāka par visu...skaidra un patiesa...atliek tikai to pierakstīt! Atceros to Okartes dzīvokļa nakti, kad radās šī dziesma... Es piegāju pie klavierēm un savas dvēseles dziedāto melodiju, centos nospēlēt uz instrumenta, kuru nekad neesmu spēlējis! Tā bija visskaistākā un reize visjocīgākā sajūta – braukāt pa klavieres taustiņiem - šurpu, turpu, ietērpjot melodiju akordos un katrai zilbei piešķirot vārdu – noti! Tā bija kā jauna pasaule - tonakt es tik ļoti iemīlēju radīt!..” tā Kašers.

Dziesma pavisam noteikti ir par mīlestību! „..Mīlestība man nozīmē visu, kad es mīlu, es lidoju! Tā piešķir manai dzīvei krāsas un jēgu. Kad es vēlos mīlēt, es atceros tos mirkļus, kad esmu mīlējis un nepacietībā lūdzu tos piedzīvot vēlreiz! Šī dziesma ir veltījums visiem cilvēkiem, kuri ir mīlējuši un saprot šī vārda specīgo nozīmi!..” piebilsts Kašers.

Dziesma tapusi sadarbībā ar profesionālu studijas producentu Gintu Stankeviču, piedaloties Oskaram Deigelim, kas palīdzējis pie vārdu tapšanas, kā arī bekvokālistēm – Martu Ritovu un Sandiju Vīganti.

Kašeru jauno dziesmu un pārējo Okartiešu orģināldziesmas Jums ir iespēja dzirdēt koncertos, kas 30.maijā būs Ogrē, bet 31.maijā Līvānos.

Mp3 portālā Doremi.lv: http://goo.gl/G4oF7

Dziesmas vārdi portālā Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/F4e9p

Official audio: