Alt
12.12.2021

Diāna Černe publicē jaunu dziesmu par pirmo mīlestību

Dziedātāja un dziesmu autore Diāna Černe, kas ilgu laiku bija pazīstama ar skatuves vārdu Diana Moon un 10 gadus savu muzikālo karjeru attīstīja Vācijā, pērn ir atgriezusies Latvijā un šodien publicē jaunu dziesmu “Jo ir mīlestība”.

Šī ir dziesma par jaudīgāko un tajā pašā laikā trauslāko un netveramāko spēku, kāds mums cilvēkiem ir pieejams, - par mīlestību. Dziesmas vārdi ir no Guntara Rača grāmatas “Mīlestība ir”, kas tika izdota 2019. gadā, bet melodija man tapa pie klavierēm, atverot šo dzejoļu krājumu. To Guntars man pašrocīgi uzdāvināja vienā no saviem grāmatas prezentācijas koncertiem Rīgā. Kā saka: Dots devējam atdodas. Un te nu ir mūsu pirmais kopdarbs,” par dziesmas tapšanu stāsta Diāna.

Dziesmas ierakstu producējis Jānis Narbuts, ģitāras partijas ieskaņojis Gints Purgailis, bet taustiņu instrumentus ierakstījusi pati Diāna. Teksta video veidoja Ēriks Saksons.

Guntars Račs: “Tie dzejoļu ceļi ir neizdibināmi. Kopš sāku publicēt un izdot dzejoļu grāmatas, laiku pa laikam kāds atsūta dziesmas, kuru pamatā ir dzejolis no kādas grāmatas. Šeit vienā dziesmā labi sadzīvo divi neatkarīgi dzejoļi no grāmatas “Mīlestība ir". Prieks, ka Diāna spēja tos saliedēt vienā dziesmā, dziesmā par pašu galveno, ko mums dots piedzīvot uz šīs pasaules.”

2020. gadā nāca klajā Diānas pirmais studijas albums “Ieraugi pats sevi” un viņas pirmā grāmata “99 tīras domas, kuras izmainīja manu dzīvi”.

Dziesma ir pieejama visās populārākajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietnēs visā pasaulē, tostarp iTunes, Amazon un Spotify.

Saistītie mākslinieki