Alt
28.05.2013

Dīdžejs un deju mūzikas producents Dween (Kaspars Dvinskis) kopā ar dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu un hip-hopa izpildītāju Mixyper (Reinis Mardekajs) šodien klausītājus iepazīstina ar jaunu dziesmu „Viņas varā”. Dziesmas video šovakar tiks prezentēts JUST bārā un publicēts YouTube.

Pirms gada producents Dween un Nikolajs Puzikovs klausītājiem nodeva savu pirmo kopdarbu, dziesmu „Tu esi karsta”, kas guvusi vērā ņemamus panākumus deju mūzikas klubos un deju mūziku atskaņojošās radiostacijās. Dziesmas video skatījums interneta vietnē YouTube jau sasniedzi pusi miljona.  

Jautājot par dziesmas tapšanu producents Dween stāsta: -„Ņemot vērā dziesmas ''Tu esi karsta'' panākumus, domāju turpināt, radot kaut  ko nedaudz savādāku un progresīvāku. Dziesmas teksta autors ir mans vairāku dziesmu līdzautors Gatis Zotovs, kurš ir arī ''Tu esi karsta'' teksta autors.” 

Par pagājušās vasaras dziesmas panākumiem priecājās arī Nikolajs: -„Arī šogad vēlējos iepriecināt savus fanus ar enerģisku dziesmu, bet mazliet progresīvākā skanējumā. Dziesma būs īpaši iemīļota tiem ,kuri mīl deju mūziku. Šoreiz nolēmām pieaicināt Mixyper, kurš ļoti labi papildina šo dziesmu!” .

Mixyper :- „Pēdējā pusotra gada laikā visi mani mūzikas ieraksti tiek producēti  pie Dween, kurš uzmanīgi sekojis manai izaugsmei un novērtējis atzinīgi manu darbu. Rezultātā saņēmu no viņa puses lielisku piedāvājumu piedalīties projektā ar  viņu un Nikolaju. Pagāja laiks, kamēr tiku galā ar savu dziesmas daļu. Studijā pie Kaspara pavadīju ilgu laiku un bija diezgan karsti”.

Ar Izdevniecības MicRec atbalstu notika dziesmas videoklipa filmēšana. Lai radītu saulainu un vasarīgu noskaņu, video filmēšana notika Līvu akvaparkā, par to klipa veidotāji saka paldies Laurai Šīrantei. Paldies par sadarbību pienākas arī ADREM Auto un personīgi Zitai Īlei, Oskaram Ludvigam no fotostudijas osy.lv, Zanei Ellerei par meiteņu un puišu sapucēšanu. Paldies Baibai, Alisei un Lindai, kuras videoklipā tēlo meitenes, kuras nolēmušas labi atpūsties.

 Videoklipu veidoja producents Jānis Jēkabsons (TUMBA TV).

 „..Sadarboties ar Jāni vienmēr ir bijis liels prieks, jo viņa idejas un gala produkts ir fantastisks. Vispār esmu ļoti priecīgs par rezultātu. Nedomāju, ka nākotnē izpildīšu tikai deju mūziku, jo sevi neierobežoju. Ar katru jauno dziesmu tuvojos arvien tuvāk savam debijas albumam!..” piebilst Nikolajs.

Šodien, 16.maijā, plkst.22:00 bārā JUST notiks dziesmas un video pirmizrāde. Bez jaunā video klausītājiem tiks nodota dziesmas „Tu esi karsta” lietuviešu versija un video, kas šodien tika nodots vērtēšanai Lietuvas mūzikas faniem. Bet pirms pirmizrādes pasākuma organizētāji sola pieslēgties Eirovīzijas pusfinālam, lai sekotu līdzi Latvijas pārstāvju startam Zviedrijā, bet pēc pusnakts, sniegt nelielu koncertu kluba apmeklētājiem.

Dziesma „Viņas varā” video:

Dziesmas MP3 lejupielāde Doremi.lv: http://doremi.lv/Music/item/vinas-vara