Alt
27.08.2013

Sveicinot deju mūzikas fanus visapkārt, viens no pēdējo gadu aktuālākajiem Latvijas dīdžejiem [Ex] da Bass, sadarbībā ar ierakstu kompāniju Mikrofona ieraksti  izdod jaunu radio singlu vienlaicīgi trīs valodās.

Projektam piesaistīti vairāki Latvijā un ārpus tās robežām pazīstami vokālisti. Dziesmu producējuši Ilze Kalve, Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un [Ex] da Bass. Visas versijas tapušas Labo Ierakstu Studijā un visām versijām pieejamas arī video versijas. Dziesmas ir lejupielādējamas portālā Doremi.lv un klausāmas mobilajā aplikācijā Streamus.

Dziesmaslatvisko versiju “Tu visam pāri” vokālo partiju izpilda Jānis Grīnvalds – leģendāro latviešu deju mūzikas projektu Braithouse un BTH dalībnieks. Kurš gan var aizmirst viņa balsi vispasaules hīta Last Christmas kaverversijā, kuru radio stacijas visā pasaulē Ziemassvētku laikā atskaņo vēl šobrīd. Jāatzīmē viņa veikumu veiksmīgajos BTHsinglos High in The Sky, Fantasy Girl, Ocean of Love un citos. Latviešu versijas dziesmas tekstu rakstījis Guntars Račs.

[Ex] da Bass un Jānis Grīnvalds - Tu visam pāri 

Video:

Dziesmas mūzikas autore ir Ilze Kalve, bet angļu versijas I Need Somebody teksta autors un arī vokālists ir Londonā dzīvojošais mākslinieks Ky. Viņš ir sadarbojies ar neskaitāmiem dīdžejiem un dziedātājiem Eiropā un īpaši daudz Lielbritānijā. Viņš ir vairāku godalgotu klubu mūzikas hītu autors.

[Ex] da Bass & Ky - I Need Somebody

Video:

Dziesmas krievu valodas versijai dots nosaukums Мне надоело. Tajā dzirdams jaunās un talantīgās krievu vokālistesКристина Корвин balss.

[Ex] da Bass & Кристина Корвин - Мне надоело

Video:

Visām trīs dziesmas versijām ir pieejami arī latviešu dīdžeja un producenta Andy Bassland remiksi. Pašlaik top arī vairākas remiksu versijas atskaņošanai deju klubos.

Andy Bassland remiksu video skatāmi šeit: