Alt
09.07.2012

Arvien progresējošais latviešu deju mūzikas producents Dween (Kaspars Dvinskis), kurš pēc veiksmīgajiem singliem „Tu mani cel” (ierakstīts sadarbībā ar Miku Dukuru) un „Ir jāmeklē”, (ierakstīta sadarbībā ar Sabīni Berezinu), tagad piedāvā savu kopdarbu ar dziedātāju Nikolaju Puzikovu.

Dziesma „ Tu esi karsta”, un darbs pie video, kas tiks publicēts jūlija beigās, jau tā sagatavošanas periodā ir raisījis lielu Dween un jo īpaši Nikolaja fanu interesi, kuri ar nepacietību gaida šīs dziesmas parādīšanos radiostaciju ēteros. Dziesmas izdevēji cer, ka šī dziesma kļūs par vienu no karstākajām šīs vasaras ballīšu dziesmām.

Mūziku producējis Dween, bet dziesmas teksta autors ir viens no Izdevniecības MicRec šī brīža veiksmīgākajiem jaunajiem tekstu autoriem Gatis Zotovs no Bauskas puses.

„..Spēlējoties ar dziesmas akordiem ar saksofona skaņām radās viegla un pozitīva tēma. Dziesmas tapšanas laikā sāku domāt, kuram piedāvāt to iedziedāt. Izdevēji piedāvāja iespēju sadarboties ar Nikolaju un viņš bija ļoti atsaucīgs un ātri vien sarunājam ieraksta dienu. Rakstot demo, sapratu, ka viņa balss šai dziesmai ļoti piestāv. Man patīk, ka Nikolajs ir vienkāršs saziņā un man ar viņu ir viegli sadarboties!..”par jauno sadarbību stāsta producents Dween.

Nikolajs par jauno sadarbību: „..Super! Dziesma ir pabeigta. Jūtos prieka pilns, jo viss ir kārtībā. Man tā ir debija deju mūzikā. Nedomāju, ka tagad izpildīšu tikai deju mūziku. Plāni ir darboties popmūzikā. Varu paslavēt Dween, jo viņš zina ko dara. Viņš ir radošs un mūsdienīgs mūzikas producents. Liels paldies ierakstu kompānijai, kas man deva šādu iespēju. Dziesma būs saulains pārsteigums maniem un Dween atbalstītājiem. Ceru, ka klausītājiem patiks. Lai skan!..”

Dziesma pieejama Doremi.lv: http://goo.gl/8pJdb

Dziesmas vārdi pieejams Dziesmuteksti.lv: http://goo.gl/aGJrc

Lai karsta vasara!