Alt
24.07.2012

Pirms divām nedēļām arvien progresējošais latviešu deju mūzikas producents Dween un dziedātājs Nikolajs Puzikovs klausītājus iepazīstināja ar savu pirmo kopdarbu „Tu esi karsta”. Šodien tiek publicēts arī iepriekš solītais video.

Dziesmas mūzikas producents ir pats Dween, bet dziesmas teksta autors ir viens no Izdevniecības MicRec šī brīža veiksmīgākajiem jaunajiem tekstu autoriem Gatis Zotovs.

Pirms šīs videoversijas, bija tapusi vēl viena video versija, kuru projekta dalībnieki nolēma neizmantot un saglabāt savos privātajos failos, tāpēc arī šis video pie skatītājiem nonāk ar 2 nedēļu kavēšanos.

Nikolajs : -„ Es esmu patiesi priecīgs par rezultātu. Mums ar Dween, kuram šis ir pirmais videoklips, viss ļoti patīk un mēs ar prieku izbaudījām gan pašu filmēšanās procesu, gan arī gala rezultātu. Šī dziesma ir radīta ballītēm un par to ir arī stāsts mūsu video. Liels paldies Jānim, ka piekrita tik operatīvi uzņemties šo darbiņu un palies visiem, kas piedalījās un atbalstīja.”

Dziesmas video režija, kamera un montāža šoreiz tika uzticēta jaunajam , bet jau pieredzējušajam producentam Jānim Jēkabsonam no Tumba TV. Pēdējā laikā Jānis sevi ir apliecinājis kā viens no šī brīža pieprasītākajiem video meistariem, strādājot ar teju visiem aktuālākajām latviešu mūsdienu mūzikas projektiem, gan kā operators, gan kā montāžas režisors. Pavisam nesen viņš sadarbībā ar Moodwork komandu teju uzvarēja leģendārās britu grupas Queen rīkotajā dziesmas „Sheer Heart Attack” video konkursā ,iegūstot vislielāko skatītāju atbalstu, bet tomēr dažādu apstākļu dēļ paliekot augstajā otrajā vietā.

Ideja par dziesmas „Tu esi karsta” vienkāršo sižetisko līniju pieder Jānim, bet video veidošanā tika iesaistīta virkne cilvēku un kompāniju. Video galvenokārt filmēts Rīgas ielās. Klipa tapšanu atbalstīja Just bar, deju studijas – Pro-x un JVClub Dance Company, Baltic Casting Agency, Show bus, make-up Evita Leismane. Finansēja Izdevniecība MicRec.

Šodien plkst. 14:00 Dween un Nikolajs Puzikovs viesosies Latvijas Radio2 „SEB Muzikālajā Bankā”, lai dalītos iespaidos par dziesmas tapšanu un pastāstītu arī par dziesmas video, kuru jūs jau tagad varat noskatīties Mikrofona ieraksti YouTube oficiālajā kanālā šeit: 

Dziesmas MP3 pieejams portālā Doremi.lv

Dziesmas vārdi atrodami Dziesmuteksti.lv