Alt
05.05.2023

Edvardam Strazdiņam jauns dziesmas video, debijas albums un krāšņa ballīte! 

3. maija vakarā ar ballīti mūzikas klubā “St. Black rock cafe urban stage” tika atzīmēta jaunās latviešu kantrī mūzikas cerības ­– Edvarda Strazdiņa debijas albuma atvēršana, kā arī jaunās dziesmas “Māsiņ’, nāc man līdzi” videoklipa prezentācija.
Jauno talantu sveica draugi, radi, fani un visi, kas piedalījušies jaunā albuma tapšanā. Pats gaviļnieks visus iepriecināja ar akustisku priekšnesumu, kurā piedalījās arī virkne viesmākslinieku – albumā iekļautās dziesmas “Celties spārnos” līdzautors Gatis Mūrnieks, dziedātāja Ilze Savicka, kura šoreiz aizvietoja Edvarda dueta partneri Annu Wohl dziesmā “Druvā”, kā arī vairāku dziesmu līdzautors un Izdevniecības MicRec vadītājs Guntars Račs, ar kuru kopā tika nodziedāta dziesma “Mazs putniņš”. Viesi kopīgi noskatījās jaunās dziesmas videoklipu un pasākuma noslēgumā, protams, pieprasīja papildus dziesmas. Edvards ar prieku tās arī nodziedāja!

Debijas albumā “Lauku dzīves miera osta” iekļautas 12 dziesmas, no kurām vairākas ir pirmpublicējumi. Albumu producēja Gints Stankevičs, vāka foto uzņēmis leģendārais latviešu foto meistars Jānis Deinats. Fotosesija noritēja brīnišķīgajā Abgunstes muižā, kura varētu būt ideāla “Lauku dzīves miera osta”. Dizainu vedojis mākslinieks Artūrs Tigulis. Albums pieejams CD versijā un pasūtāms MicRec mājas lapā un atrodams Jāņa Rozes grāmatnīcās un mūzikas veikalos. Tāpat albums pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs visā pasaulē.
Meklē šeit: https://orcd.co/edvardastrazdinaalbums

Jaunās dziesmas “Māsiņ’, nāc man līdzi” video veidojis Kaspars Kambars. Video filmēts Edvarda mīļotajā senču apmetnes vietā, kas ir Talsu novada Dursupē. Tur 18. jūnijā notiks jau otrais jaunā makslinieka organizētais brīvdabas koncerts. Rezervējiet datumu!

Albumā iekļautas sekojošas dziesmas:

 1. Lauku dzīves miera osta
 2. Dziesma par Kurzemi
 3. Ezers kluss
 4. Māsiņ, nāc man līdzi
 5. Druvā (duets ar Annu Wohl)
 6. Kad naudas nav
 7. Dārzs
 8. Luksofors
 9. Celties spārnos
 10. Būt vienotiem
 11. Esi kā vīrs
 12. Mans dzīves stāsts

  Foto Ritvars Stankevičs / MicRec