Alt
27.07.2012

Kompānija „Mikrofona ieraksti” šī gada sākumā atjaunoja savu sadarbību ar dziedātāju un dīdžeju Elīnu Fūrmani, kura šobrīd uzturas ASV. Rezultātā, sadarbībā ar Latvijas producentu apvienību Boyza II (Lotars Lodziņš un Jānis Kalve), tika atjaunots un uzlabots Ellas hits „Welcome To The Club” un ierakstam piesaistīts kanādiešu reperis Ricky J, kura platīnu ieguvušā singla „Whatta’ Night” fragments tika iekļauts jaunajā ieraksta versijā. Saskaņošana ilga vairākus mēnešus, taču vainagojās ar panākumiem un dziesmas izdošanu ASV pirms divām nedēļām un izdošanu Āzijas valstīs un Eiropā pagājušajā nedēļā. Tagad, kad dziesma nonākusi radiostacijās abpus Atlantijas okeāna, laiks videoklipam!

Video pēc MicRec pasūtījuma tika filmēts un producēts Losandželosā. Video producējusi pati Ella sadarbībā ar klipa režisoru Oto Godfrey un operatoru Didzi Rutmani. Meikapu veidojusi LisaMarie Von Isenberg.

Ella: „Man ļoti patīk jaunā versija. Domāju, ka tā ir ļoti mūsdienīga, atbilstoša visiem pasaules Top 40 standartiem. Kad pirmo reizi atskaņoju šo dziesmu ASV klubā, cilvēkiem ļoti patika. Tas bija "Welcome To The Club 2012" pirmatskaņojuma pasākums. Tika izteikti komplimenti gan no apmeklētāju puses, gan arī no DJ puses. Cilvēki dejoja un tas ir vislabākais pierādījums tam, ka ir padarīts labs darbs.

"Welcome To The Club" 2007. gadā bija kā jauns sākums manam klubu mūzikas imidžam un karjerai Latvijā. Ceru, ka 2012. gadā šis būs vēl viens neaizmirstams sākums manai karjerai internacionālā skatījumā.”

Dziesmas oriģinālā versija un remiksi starptautiski ir pieejami visos lejupielādes portālos, starp kuriem ir gan iTunes, gan Beatportal. Latvijā dziesmu iespējams lejupielādēt portālā Doremi.lv

Vairāk par Elīnas Fūrmanes aka DJ Ella aktualitātēm jūs varat uzzināt šeit:

http://www.djella.com

http://www.twitter.com/shedjella

http://www.facebook.com/djellaofficialmu…

http://www.youtube.com/user/Ellamusicoff…

http://www.soundcloud.com/dj-ella-1