Alt
28.05.2013

Te nu tas ir -neparasts un sirsnīgs franču – latviešu „kopražojums” jeb divu mīlošu cilvēku muzikālā apvienība „Viņš un Viņa”!

Viņš – francūzis Freds Ormēns (Fred Hormain), lielisks mūziķis, džeza saksofonists, dziesmu autors un dziedātājs. Savulaik Luksemburgā iesildījis pašu Candy Dulfer. Rakstījis dziesmas saviem projektiem, kā arī pazīstamai franču dziedātājai Džesikai Markēzai (Jessica Marquez).

Tikko kā iespēlējis lielisku saksofona solo Laimas Vaikules jaunajā albumā.

Latvijas mūzikas izdevēju redzeslokā nonāca pēc tam, kad palīdzēja Laurim Reinikam ierakstīt viņa dziesmas „Es skrienu” franču valodas versiju „Je Cours”.

Viņa – Ilze Lejiņa, slavenā Baltijas pirmā dāmu saksofona kvarteta „n[ex]t" dibinātāja un soprāna saksofoniste. Rīgas saksofonu kvarteta tenora saksofoniste, kura sastāvā ieguvusi Lielo Mūzikas Balvu. Spēlējusi TT teātra Laura Gundara izrādē "Pieskaries baltajam lācim". Spēlējusi saksofona solo Latvijas Nacionālās Operas orķestrī un Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Duets jau ilgāku laiku kopīgi koncertē dažādos Latvijas novados un sniedz muzikāli teatralizētu priekšnesumu. 

Kompānijas „Izdevniecība MicRec” uzrunāti, mūziķi tikko kā pabeiguši darbu Ginta Stankeviča ierakstu studijā „Elko Studio” pie savas paštitulētās dziesmas „Viņš un Viņa” ieraksta.

Ierakstā bez dziesmu autora un abiem izpildītājiem vēl piedalījās vieni no Latvijas labākajiem sava aroda meistariem, ģitārists Mārcis Auziņš, bundzinieks Kaspars Grigalis un basģitārists Oskars Sproģis.

Nākamajā pirmdienā duets visus savus draugus un mediju pārstāvjus aicina uz nelielu iepazīšanās pasākumu, kurš notiks bārā „Sapņi un kokteiļi”, plkst. 15.00. Pasākuma laikā notiks arī dueta pirmā singla video versijas prezentācija.  Informācija sekos.