Alt
04.06.2013

Vakardien, draudzīgā un teatrālā atmosfērā kultūras bārā „Sapņi un kokteiļi” notika franču-latviešu dueta „Viņš un Viņa” debijas dziesmas video prezentācija.

Video šobrīd skatāms pasaules lielākajā televīzijā YouTube :

Pasākumu apmeklēja gan dueta daiļā dzimuma pārstāves Ilzes Lejiņas bijušās kolēģes no Baltijas pirmā dāmu saksofona„n[ex]t, gan Freda Ormēna Latvijā dzīvojošie franču draugi, starp kuriem bija arī populārās franču maiznīcas „Cadets de Gascogne” īpašnieks Bernārs Laranē, kurš visai organiski iekļāvās mākslinieku sagatavotajā priekšnesumā, piegādājot svaigas bagetes tieši uz skatuves.

Klātesošie bija patīkami pārsteigti par abu mūziķu enerģisko, teatrālo un ļoti profesionāli muzikālo priekšnesumu un uz brīdi, pirmdienas pēcpusdienā, sajutās kā lielajā Rīgā (ja Rīgu pieņemts apzīmēt par mazo Parīzi, tad Parīzi varētu apzīmēt arī tā). Starp citu, Parīze redzama arī jaunajā dziesmas video versijā.

Nepretenciozais klips ir veidots kā vienkāršs mājas video, kurā izmantoti kadri no pašu mākslinieku filmētā.  Papildus piefilmēta ir mākslinieku gatavošanās koncertam Mārupes kultūras namā. Visu kopā salikt palīdzēja apvienība LV POP jeb Dāvis Zelčāns un Ritvars Bluka.

Dziesmu „Viņš un viņa” iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv un iTunes, kā arī iekļaut savā Spotify dziesmu sarakstā.

Šeit neliels ieskats vakardienas pasākumā: http://doremi.lv/Galleries/gallery/250/

Vairāk par duetu varat uzzināt viņu mājas lapā http://www.vinsunvina.lv