Alt
12.07.2021

Gatis Mūrnieks un Jenny May izdod jaunu vasaras hitu “Tikai sirds”!

Dziesmu autors un izpildītājs Gatis Mūrnieks, savai jaunākajai dziesmai, kā dueta partneri uzrunājis Jenny May un abi kopīgi izveidojuši arī vasarīgu dziesmas “Tikai sirds” video.

Gatis Mūrnieks: “Šajā dzīvē pāri visam ir cilvēcība un sirsnība. Pāri mūsu statusiem, amatiem un visam pārējam. Pēc tās vienkāršības es esmu noilgojies un tieši par to arī ir šī dziesma. Lai kas notiktu, jebkurā situācijā, uzvarēs tās lietas, kuras mēs darām no sirds, nesamāksloti un patiesi! Iedziedāt kopīgu dziesmu ar Jenny May gribēju jau kādu laiku. Vienu dienu par šo ideju izstāstīju savam draugam Nikolajam Puzikovam, kurš Jenny May pazīst jau ilgu laiku. Viņš man teica, ka viņa ir “pilnīgi savējā”, un piekritīs realizēt šo ideju. Un tā arī notika. Gan dziesmas ieraksts, gan klipa filmēšana kopā ar Maiju bija aizraujošs notikums. Paldies visiem, kuri pielika savas pūles šī projekta realizēšanā.”

Jenny May: “Kad saņēmu piedāvājumu dziedāt kopā ar Gati, biju patīkami pārsteigta, jo viņa dziesma uzrunāja no pirmajām notīm – tāda vasarīga, gaisīga. Ar Gati strādat bija patīkami. Viņš ir labs komponists ar lielisku mūzikas izjūtu. Manuprāt, duets izdevies pat labāks, nekā sākumā varēju iedomāties. Lai visiem patīkama klausīšanās!”

Dziesmas ierakstu producēja Gints Stankevičs. Video izveidoja Kaspars Dvinskis (Dween Productions). Video piedalās Zane Melnace un Zanda Panava.

Klausies vai lejupielādē: https://orcd.co/tikaisirds

 

Saistītie mākslinieki