Alt
20.12.2016

 

Grupa “bet bet” un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris ir tikko kā izdevuši kopīgu CD albumu “Pērļu zvejnieks”, kurā ierakstīti divi Maestro Raimonda Paula dziesmu cikli – “Pērļu zvejnieks” un “Dziesmas ar Aspazijas vārdiem”.  Abi šie dziesmu cikli tiek atskaņoti kopīgajos koncertos, kuri  pašlaik norisinās  “Mūzikas namā Daile” un paredzēti arī Rēzeknē (23.12.), Liepājā (25.12.) un Cēsīs (26.12.). Lielākā daļa koncertu ir jau izpārdoti un pašlaik vienīgais, uz kuru vēl pieejamas biļetes, ir koncerts Rēzeknē. Pirmajā koncerta daļā grupa atskaņo savas liriskākās kompozīcijas, bet otrajā daļā kopā ar zēnu koris un diriģentu Romānu Vanagu, tiek izpildīti iepriekš pieminētie dziesmu cikli.

Jaunais dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video tapis koncertprogrammas mēģinājumu procesā, kā arī pirmā koncerta norises laikā.  Video autors ir Ritvars Bluka, kurš arī iepriekš ir veidojis grupas dziesmu video versijas.

Jauno albumu “Pērļu zvejnieks” ir iespējams iegādāties visās koncertu norises vietās,  mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcu tīklā, kā arī to var pasūtīt MicRec mājaslapā un iegādāties MicRec birojā uz vietas.  Albums piejams arī digitāli visās populārākajās pasaules mūzikas platformās, ieskaitot iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer un Amazon. 

CD: https://goo.gl/GWBL8D
iTUNES: https://goo.gl/0kwls9
Spotify: https://goo.gl/M3dqjX

Albumu ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs. 
Kori ierakstīja Tālis Timorts RSIS Reformātu baznīcas studijā.

Koncerti: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11808
Albumā iekļautas dziesmas:

1. Tēvs, māmiņa
2. Bāreņa lūgums
3. Zivis dzied, bites dzied
4. Ziemeļblāzmas romance
5. Laimīte
6. Pērļu zvejnieks
7. Savās mājās, savā Tēvijā 
8. Aicinājums
9. Vaska pils
10. Raudošā debess
11. Circenīša Ziemassvētki
12. Pasaciņa
13. Ticot, mīlot un gaidot