Alt
22.08.2022

Grupa «bet bet» šonedēļ viesosies Dobelē un Skrundā un savu jubilejas koncerttūri turpinās arī rudenī!

Populārā grupa «bet bet», kas šovasar savas 30 gadu jubilejas ietvaros apceļojusi teju visas Latvijas brīvdabas estrādes, jubilejas koncerttūri turpinās arī rudenī, viesojoties lielākajās Latvijas koncertzālēs – Cēsīs, Rēzeknē, Valmierā un, protams, Rīgā.

Koncertos skanēs gan grupas populārākās dziesmas «Kāpēc man nav sarkans mersedess», «Pieklauvē», «Man vienalga viss», «Diena», «Es tevi nemīlu», «Mana mīļā meitene», «Vakara vējā» un citi laika pārbaudi izturējuši skaņdarbi, gan sadarbībā ar slaveno Holivudā dzīvojošo latviešu komponisti Lolitu Ritmanis tapušās dziesmas.

«Labām lietām nav noilguma. Šis ir jau otrais gads, kad grupa «bet bet» atzīmē 30 gadus uz skatuves, un mēs jūtamies arvien labāk un pārliecinošāk. Katra mūsu satikšanās mums ir svētki, kas pārvēršas par īstām svinībām tad, kad mums pievienojas klausītāji. Mūsu koncerti ir ne tikai enerģijas apmaiņa, bet arī pieredzes apmaiņa, jautri stāsti, muzikāli eksperimenti un improvizācijas. 

Esam uzsākuši sadarbību ar ievērojamo Holivudā dzīvojošo latviešu kinomūzikas komponisti Lolitu Ritmani, kuras rezultātā tapušas arī jaunas dziesmas, un divas no tām skanēs arī mūsu koncertos. Taču, protams, koncerta esence būs «vecie labie» hiti par Mersedesu, Par Dienu, par to, ka pat tad, kad nav vienalga, mums tomēr ir Vienalga viss. Būs arī Mīļās meitenes, Mazie cinīši... Mēs Pieklauvēsim, mēs (Ne)mīlēsim Agrā rīta un visbeidzot vienosimies vienā Mēmā un bezgala vienojošā dziesmā! Rībēs bungas, dunēs basi, dziedās ģitāras un klavieru taustiņi, bet visam pāri – Zigfrīda spēcīgās balss vibrāciju dziedinošie toņi!  Būs arī neliela dzejas pauzīte, un es iepriecināšu dažus konkrētus klausītājus, veltot tiem savus jaunākos dzejoļus no grāmatām «365»,» saka grupas dalībnieks un dziesmu tekstu autors Guntars Račs.    

Grupas dalībnieki – Zigfrīds Muktupāvels, Guntars Račs, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis – ir  noilgojušies satikt savus klausītājus! Uz tikšanos!

Grupas «bet bet» jubilejas rudens koncerti notiks:

3.septembrī plkst.18 Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē    
9.septembrī plkst.19 Koncertzālē «Cēsis»  
8.oktobrī plkst.18 Valmieras Kultūras centrā
20.oktobrī plkst.19 Rīgā, VEF Kultūras pilī
27.oktobrī plkst.19 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS
29.oktobrī plkst.18 Ventspilī, Teātra namā «Jūras vārti»
5.novembrī plkst.18 Ulbrokā, Kultūras centrā «Ulbrokas pērle»

foto: Jēkabs Vilkārsis

Saistītie mākslinieki